masinák

 

Fórumok
Mario + Rabbids Kingdom Battle
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 okt 12 cs , 12:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi a beszámolót Gabesz,jó volt olvasni.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2017 okt 12 cs , 07:52
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Cukiság faktor és összetettség úgy látom a legmagasabb szinten van a játékban. Ezzel a sok osztható ponttal, meg képességfával és a taktikákkal. Képeket a Switch-en tudsz egyébként csinálni és megosztani?
Vissza az elejére
Gábor92
2017 okt 12 cs , 08:37

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Képeket bármikor lehet csinálni a játékban. Van rá külön gomb a controller-en. Megosztani facebook-ra vagy twitter-re lehet.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 12 cs , 11:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A többi meg pc-vel vagy okostelóval.
Mondjuk nem tom minek kellett vissza lépni egyet,amikor a WiiU-n ezt olyan jól megtudták oldani.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 okt 19 cs , 07:45

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Mivel a lustaság fél egészség és hát próbálok egészségesen élni ezért most nem csináltam képeket

A segítő robotporszívónk minden világ végén kap egy képességet amivel visszamehetünk és olyan feladványokat is megoldhatunk amit eddig nem tudtunk. Ezekkel további ládákat szedhetünk fel. Illetve a világ eddig elzárt részére juthatunk el. A korábbi csaták helyszínén megjelenik egy challenge. Minden világban. 10.

A történetet sikerült már befejeznem. A ládáknak a 80°% van meg. A challenge-eknek még több mint a fele hiányzik. Jelenleg a csatákat csinálom újra a már jobb fegyverekkel ami nem lett perfekt. Ebben segítségemre van a mosógép időgép.

Szerintem nem egy nagyon nehéz játék. De azért oda kell figyelni és át kell gondolni minden lépést mert ha nem. Hát akkor...

Van a játékhoz season pass. (20$)
Megjelenéskor fegyvereket adott pluszba
Nemrég megjelent az első dlc:



Jőve jön még valami a sztorihoz.




Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 20 p , 03:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egész szépen haladsz a játékkal...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 nov 23 cs , 03:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hoztam némi saját élménybeszámolót a játékról.Nos első alkalommal,amikor bepattintottam a Switch-be...lefo*tam a bokámat mikor megláttam.Azt tudtam,hogy szépen néz ki a játék,de azt nem,hogy ennyire.Egyáltalán nem érződik a játékon,hogy egy mobil alapú kütyün játszuk,inkább van olyan érzésem,hogy...WÁOO!..mint ha egy asztali konzolon játszanák.Nem tom milyen fejlesztői motort használ a Nintendo,de az tuti,hogy eszméletlen jó kinézetű játékokat tudnak kreálni.Azonban most a UbiSoft is olyant tett le az asztalra,hogy teljesen szét dobtam a kerekeimet a látványvilágtól.Elméletileg ugyan az a motor hajtja mint a Division-t.Tényleg csodálatos ez a játék.
Egyébként attól függetlenül,hogy egy stratégia játékról van szó,kajak jó sztorit raktak alá.Az őrűlt nyulak mit sem változtak,hozzák a formájukat és teljesen felforgatják a világokat.A játék harcrendszere szerintem el lett találva,nincsen túl bonyolítva,bárki hamar ráérez.Sikerült még megannyi megszerezhető tartalmat belecsempészni a játékba,úgy hogy érdemes a harcok után alaposan körbejárni a területeket,sőt időközönkét visszatérni a korábbi világokba,mert vannak képességek,amik csak később lesz számunkra aktiválható.
Nagyon jópofa játék, én személyszerint,soha nem gondoltam volna,hogy ha a Super Mario és a Rabbids világot összevegyítik,abból egy ilyen jól működő stratégia játékot lehet kihozni.
Néhány kép a játékról...











[ Módosítva 2017 nov 23 cs , 04:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 dec 12 k , 10:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ma ismént recsegtem egy kicsit ezzel a játékkal és megint csak jól elszórakoztatott.Nagyon poén egy cucc.
Ahol ezek a nyulak megjelennek...
Ha vannak amiibo-k,akkor azokkal fegyvereket tudunk aktiválni.A játékot csak ajánlani tudom mindenkinek,aki szereti az XCOM-hoz hasonló stratégia stuff-okat.Ezt a játékot bármikor elő lehet venni egy könnyed csapatás erejéig.
Pár kép a játékból...










[ Módosítva 2017 dec 12 k , 10:41 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1913 másodperc, 0.0774 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 63. Memória használat: 1,510kb