masinák

 

Fórumok
Switch játékok (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2018 ápr 28 szo , 12:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
resolve3 írta ...

Nem meglepő. A Nintendonak a védelem sosem volt az erős oldala. Sok játékost azonban megértek, akik majd alkalmazni fogják ezt a módszert, mert rettentően drágák a játékok. Ez még nem is lenne annyira gáz, de gyakorlatilag nem is mennek lejjebb az árak. Konkurensek játékain megjelenés után 3 héttel, már pár ezer Ft-ot lehet spórolni, ha türelmes vagy. Szívesen vennék switch-et, de kezdetek óta nekem is az árával van gondom. Jelenleg is ez a zavaró tényező, hiszen még 1 konzol akciót sem láttam a megjelenés óta.
Ui: Pont most nézem, hogy a Dark Souls Remastered 12.000Ft Box-ra, Switch-re 17.000Ft . Kíváncsi lennék, hogy milyen extrával bír, hogy 5.000Ft-ot rá kellett pakolni az árra, vagy azt kell megfizetni, hogy Nintendo-ra is megjelent a Dark Souls? :O




Resolve: a hackelés akkor sem megoldás.Ha a Nintedo-t szemközt köpöd még megértem,de azokat a fejlesztőket,akik megpróbálják áthozni a legjobbjait Switch-re semmibe venni szerintem gusztustalan.Arról meg nem is beszélve,hogy mindenki sír,hogy nincsen Nintendo-ra AAA-s cím.Te ölnél bele pénzt és fáradságot,ha mindenki ingyen letöltené és nem megvenné azt amivel kb 2-3 évet szenvedtél???
Ez az én meglátásom,ezért lehet utálni annak aki akar.


[ Módosítva 2018 ápr 28 szo , 12:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 ápr 28 szo , 07:42
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Egy esetleges töréssel tényleg a fejlesztők járnak a legrosszabbul, mert ők nem látnak semmit a munkájukért. A konzol forgalmazónak nemhogy nem árt, még talán valamit profitál is belőle, mert a gép eladást biztos megnyomja. Saját véleményem hogy ők megérdemelnék, hogy törést kapjon, mert pofátlanul elkérik mindennek az árát és látványosan igen nagy hasznot húznak a vásárlókon. Csak egy példa: dokkoló, ami egy műanyag fröccsöntött tartó gyakorlatilag. Tömeges gyártásban valószínűleg nem jön ki drágán (pár ezer Ft) és mennyiért is adják?

Egyébként a fentieknek lehet jó oldala is ám. Ha az N látja, hogy homebrew-al készül mindenféle finomság is a gépre (legyen az böngésző, Youtube alkalmazás, vagy bármi egyéb hasznos ami eddig hiányzott, mondjuk egy Virtual Collection), talán észbe is kaphat végre, hogy mire lehet(ne) még sokaknak igénye...
Vissza az elejére
resolve3
2018 ápr 28 szo , 08:24

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Na igen. Én mindig azt mondom, hogy lehet vmi drága, de ha már drága, akkor egy olyan minőséget kapjak, amiért tényleg megéri komolyabb összeget fizetni.

Nem köpsz szembe senkit. Gondolj bele, hogy összekaparsz egy konzolra valót és még játékot is kell hozzá venni amik jóformán semmit nem veszítenek az áraikból és senki sem tudja miért. Nézd meg 1-2 hónap múlva mennyibe fog kerülni egy God Of War. Biztos nem 8.000-ért dobálják majd, de biztos, hogy jó pár 1.000Ft a zsebébe marad a türelmesebb játékosoknak.

Ha Feltörik a Switchet legalább lesz miért kiadni egy újabb konzolt pl. egy Switch U-t 200.000-ért.

[ Módosítva 2018 ápr 28 szo , 08:25 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 ápr 29 v , 02:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Shepard írta ...

Egy esetleges töréssel tényleg a fejlesztők járnak a legrosszabbul, mert ők nem látnak semmit a munkájukért. A konzol forgalmazónak nemhogy nem árt, még talán valamit profitál is belőle, mert a gép eladást biztos megnyomja. Saját véleményem hogy ők megérdemelnék, hogy törést kapjon, mert pofátlanul elkérik mindennek az árát és látványosan igen nagy hasznot húznak a vásárlókon. Csak egy példa: dokkoló, ami egy műanyag fröccsöntött tartó gyakorlatilag. Tömeges gyártásban valószínűleg nem jön ki drágán (pár ezer Ft) és mennyiért is adják?

Egyébként a fentieknek lehet jó oldala is ám. Ha az N látja, hogy homebrew-al készül mindenféle finomság is a gépre (legyen az böngésző, Youtube alkalmazás, vagy bármi egyéb hasznos ami eddig hiányzott, mondjuk egy Virtual Collection), talán észbe is kaphat végre, hogy mire lehet(ne) még sokaknak igénye...




Igen,végülis azért írtam én is úgy hogy a Nintendo-t szemközt lehet köpni...
Viszont,nem hinném,hogy jót tenne a konzol jövőjének a hack.Oké a hardver-t megdobná rendesen,viszont játékok terén megint csak a sok maszlag jönne és semmi AAA-s cím.Lásd a Wii-t.
Aki pedig hack-eli a Switch-et az nem azért hack-eli,hogy YouTube-ot nézzen rajta meg netezzen.
Apropó...egy böngésző és egy Miiverse-höz hasonló közösségi program nem mondom,tényleg nem lenne rossz,meg esetleg egy téma választós megoldás a főmenüben,de hidd el Shepi,hogy ezek nélkül is tök jól el lehet lenni a Switch-el.Igazából hiányoznak is meg nem is.Már mondtam párszor neked,pont azt szeretem a Switch-ben,hogy bekapcsolom és azonnal játszhatok.Nincs hosszú töltögetés amíg feléled a gép,csak benyomom és játszok vele.




resolve3 írta ...

Na igen. Én mindig azt mondom, hogy lehet vmi drága, de ha már drága, akkor egy olyan minőséget kapjak, amiért tényleg megéri komolyabb összeget fizetni.

Nem köpsz szembe senkit. Gondolj bele, hogy összekaparsz egy konzolra valót és még játékot is kell hozzá venni amik jóformán semmit nem veszítenek az áraikból és senki sem tudja miért. Nézd meg 1-2 hónap múlva mennyibe fog kerülni egy God Of War. Biztos nem 8.000-ért dobálják majd, de biztos, hogy jó pár 1.000Ft a zsebébe marad a türelmesebb játékosoknak.

Ha Feltörik a Switchet legalább lesz miért kiadni egy újabb konzolt pl. egy Switch U-t 200.000-ért.



Igen,elég durva,hogy egy exkluzív PS vagy Box cím kb fél évig tartja csak az árát.Az még idegölőbb azoknak akik előrendelnek játékokat 18-20 ezer forintért és fél év után alig féláron ha eltudja passzolni ha már kijátszotta.De az is kemény,hogy 1-2 év múlva ingyen leszedheted őket ha van Plus-od vagy Gold-od.Szóval attól függ hogy melyik oldalát nézzük a dolgoknak.Én például majdnem lefo*tam a bokámat,amikor eladtam a WiiU pakkomat,hogy mennyi gempáért tudtam eladni annyi idő után is.Soha sem gondoltam volna.
Sajna a Nintendo nem olcsó,de ez szerintem akkor sem jogosíta fel arra,hogy feltörjék.A hack hosszú távon megöli az adott generációt szépen lassan.

Ha a Switch-et feltörik lesz miért kiadni még egy konzolt?Minek ha azt is feltörik?Az a baj hogy a mai generáció az helyett,hogy játszana,ilyen dolgokkal foglalkozik.A videójáték a Super Nintendo-s korszakban sem volt olcsó dolog és a game-erek a játékkal voltak elfoglalva nem azzal,hogy mikor törik fel a rendszert mert akkor tudok játszani ingyen.

[ Módosítva 2018 ápr 29 v , 02:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2018 máj 01 k , 08:47

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nem tudom, hogy Switch-re van e, de aki szereti a stratégia jellegű játékokat, annak ajánlom a Kingdom - New Lands nevű játékot. Minden tekintetben visszaadja a régi idők játékélményék. Pixeles grafika, végtelenül egyszerű irányítás (3 gomb). 2 óra játék után egy rossz döntés és akár kezdheted előröl az egészet és ez ami miatt nagyon izgalmas az egész. Igazából a feladat minden pályán ua. építsd újra a hajódat, de közben építsd fel a királyságodat az adott szigeten, toborozz embereket, és védd meg városod, mert minden este démonok próbálnak áttörni a védelmen.

[ Módosítva 2018 máj 01 k , 08:50 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 máj 01 k , 01:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha erre gondolsz,akkor igen,van Switch-re is.



Amúgy a játékmenete tetszik csak ne erőltetnék annyira ezt a pixel korszakot.Az Octopath Traveler-el ugyan ez a bajom.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2018 jún 09 szo , 07:28
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

[/quote1524866815]


Resolve: a hackelés akkor sem megoldás.Ha a Nintedo-t szemközt köpöd még megértem,de azokat a fejlesztőket,akik megpróbálják áthozni a legjobbjait Switch-re semmibe venni szerintem gusztustalan.Arról meg nem is beszélve,hogy mindenki sír,hogy nincsen Nintendo-ra AAA-s cím.Te ölnél bele pénzt és fáradságot,ha mindenki ingyen letöltené és nem megvenné azt amivel kb 2-3 évet szenvedtél???
Ez az én meglátásom,ezért lehet utálni annak aki akar.



Ez annyira megindító volt, könnybe lábadt a szemem soraidat olvasva.
Eszembe is jutott a WiiU. Mennyire "korrekten" álltak hozzá minden tekintetben. Például a kapcsolón majd egy évig egyetlen valamire való játékkal, a Zeldával. Ahelyett, hogy azon törték volna a buksijukat, hogyan javítsanak rajta, inkább lebutították a WiiU verziót, hogy az új "szuper" konzolt el tudják adni.
Vagy a WiiU Mario Kart, amire soha nem tették elérhetővé a koppintott változat /dölux/ bővítéseit. Vagy vegyél új konzolt, ha játszani akarsz az új Mario játékkal. Ezek a szegény fejlesztők...
Külső fejlesztőnél rögtön ott a Fifa, vagy említhejük az összes olyan portot, ami másra akár ingyenes,itt pedig csak az újabb haszon lebeg a szemük előtt. Vagy az új játékok portolása helyett a sok éves sz@rt újra eladni.

Jövő héten biztosan sokaknak eszébe jutnak még általad említett gondolatokból hasonlók, mikor használatba veszik az SX PRO/OS terméküket.
Vissza az elejére
Shepard
2018 jún 09 szo , 11:10
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
[/quote1528564501]

Ez annyira megindító volt, könnybe lábadt a szemem soraidat olvasva.
Eszembe is jutott a WiiU. Mennyire "korrekten" álltak hozzá minden tekintetben. Például a kapcsolón majd egy évig egyetlen valamire való játékkal, a Zeldával. Ahelyett, hogy azon törték volna a buksijukat, hogyan javítsanak rajta, inkább lebutították a WiiU verziót, hogy az új "szuper" konzolt el tudják adni.

Jövő héten biztosan sokaknak eszébe jutnak még általad említett gondolatokból hasonlók, mikor használatba veszik az SX PRO/OS terméküket.

[/quote1528578147]

Gratulálok, jól összeszedted a gondolataidat. Azért ülj le, egyes... tájékozatlan a hozzászólás. A második legütősebb cím az Odyssey jócskán egy éven belül érkezett a Switch-re, ami év játéka gyanús volt a legtöbb helyen.

Pont erről szól a Switch. Minden amit buktak az előző konzol generáción, próbálnak okosan-ügyesen behozni most. Beosztva a megjelenéseket (még ha 1/3-da már megjelent, újra feldolgozott és kicsit kiegészített cím is). Hogy ez a remastered-ek és definitive edition-ok, előre kész dlc-k korábban baj, vagy pénzlehúzás-e? Mindeki döntse el maga. Szerintem mi játékosok mondunk rá igent és támogatjuk javarészt a megszavazott pénzmennyiséggel a leginkább, más platformokon is (elnézést... mégsem, én nem).


[ Módosítva 2018 jún 09 szo , 11:18 ]
Vissza az elejére
bowser
2018 jún 10 v , 11:35
Vendég

Shepard írta ...

[/quote1528564501]

Ez annyira megindító volt, könnybe lábadt a szemem soraidat olvasva.
Eszembe is jutott a WiiU. Mennyire "korrekten" álltak hozzá minden tekintetben. Például a kapcsolón majd egy évig egyetlen valamire való játékkal, a Zeldával. Ahelyett, hogy azon törték volna a buksijukat, hogyan javítsanak rajta, inkább lebutították a WiiU verziót, hogy az új "szuper" konzolt el tudják adni.

Jövő héten biztosan sokaknak eszébe jutnak még általad említett gondolatokból hasonlók, mikor használatba veszik az SX PRO/OS terméküket.

[/quote1528578147]

Gratulálok, jól összeszedted a gondolataidat. Azért ülj le, egyes... tájékozatlan a hozzászólás. A második legütősebb cím az Odyssey jócskán egy éven belül érkezett a Switch-re, ami év játéka gyanús volt a legtöbb helyen.

Pont erről szól a Switch. Minden amit buktak az előző konzol generáción, próbálnak okosan-ügyesen behozni most. Beosztva a megjelenéseket (még ha 1/3-da már megjelent, újra feldolgozott és kicsit kiegészített cím is). Hogy ez a remastered-ek és definitive edition-ok, előre kész dlc-k korábban baj, vagy pénzlehúzás-e? Mindeki döntse el maga. Szerintem mi játékosok mondunk rá igent és támogatjuk javarészt a megszavazott pénzmennyiséggel a leginkább, más platformokon is (elnézést... mégsem, én nem).



Biztosan elkerülte a figyelmedet, hogy nem mindenki fogadta osztatlan sikerrel. Vegyük úgy, hogy az is egy Zelda kategória, a saját kínálat -is- akkor is nagyon sovány. De, sajnos nem értetted meg a lényeget.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jún 15 p , 02:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
bowser írta ...

Norbi(HUN) írta ...

[/quote1524866815]


Resolve: a hackelés akkor sem megoldás.Ha a Nintedo-t szemközt köpöd még megértem,de azokat a fejlesztőket,akik megpróbálják áthozni a legjobbjait Switch-re semmibe venni szerintem gusztustalan.Arról meg nem is beszélve,hogy mindenki sír,hogy nincsen Nintendo-ra AAA-s cím.Te ölnél bele pénzt és fáradságot,ha mindenki ingyen letöltené és nem megvenné azt amivel kb 2-3 évet szenvedtél???
Ez az én meglátásom,ezért lehet utálni annak aki akar.



Ez annyira megindító volt, könnybe lábadt a szemem soraidat olvasva.
Eszembe is jutott a WiiU. Mennyire "korrekten" álltak hozzá minden tekintetben. Például a kapcsolón majd egy évig egyetlen valamire való játékkal, a Zeldával. Ahelyett, hogy azon törték volna a buksijukat, hogyan javítsanak rajta, inkább lebutították a WiiU verziót, hogy az új "szuper" konzolt el tudják adni.
Vagy a WiiU Mario Kart, amire soha nem tették elérhetővé a koppintott változat /dölux/ bővítéseit. Vagy vegyél új konzolt, ha játszani akarsz az új Mario játékkal. Ezek a szegény fejlesztők...
Külső fejlesztőnél rögtön ott a Fifa, vagy említhejük az összes olyan portot, ami másra akár ingyenes,itt pedig csak az újabb haszon lebeg a szemük előtt. Vagy az új játékok portolása helyett a sok éves sz@rt újra eladni.

Jövő héten biztosan sokaknak eszébe jutnak még általad említett gondolatokból hasonlók, mikor használatba veszik az SX PRO/OS terméküket.




Akkor a te meglátásod szerint az a helyes,ha az emberek szanaszét hackelnek mindent és sz*rnak bele mindenbe.

Megpróbálom én is ezt a beállítottságot és bemegyek a PENNY-be pár dologért,majd a pénztárnál azt mondom....Írd a többi közé! Vagy azt mondom,hogy... Lesz*rom a nyomorod!
Életem a káosz!!!!

Azért ez nem így működik.A hack nem helyes akár hogy is nézed.Az sem szép,amit a Nintendo művel a felhasználóival,de ez akkor sem ok arra,hogy még te is szemközt köpd a maradék becsületes felhasználó bázist
Engem rohadtul felb*sz,amikor például a Splatoon 2-ben az ilyen patkányok (NE MAGADRA ÉRTSD!) tönkre b*sszák mások játékát.Hála Isten az ilyen köcs*göket azonnal bannolják.


[ Módosítva 2018 jún 15 p , 02:39 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2224 másodperc, 0.0651 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,606kb