masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 nov 08 sze , 12:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bizony.Egy kérdés Resolve....
Neked mi számít?
Hogy mások hogyan szórakoznak,vagy az,hogy Te hogyan szórakozol.

Az X-ről ezt már korábban is sejteni lehetett,mivel a PS és a Microsoft mindig is áldáz harcot vívnak arról,hogy kinek a vasa a legerősebb,ami személyes véleményem szerint,kb olyan mint a kinek a pé*isze a nagyobb.Ki nem sz*rja le.
Őszintén mi az ami több van az X-en mint az S-en hmmm?
Semmi.
Ki jött az X,de semmi új játék csak a megszokott,ami S-re is van és lesz.
Én elvből nem váltottam X-re mikor megtudtam,hogy ugyan azt a lépést készülnek meglépni mint a Sony a Pro-val.Jól el vagyok én az S-el is.
De megmondom őszintén,hogy üresek már az Xbox játékok is számomra,mert nem hoznak semmi újat.Hiányoznak a játékaikból a fejtörők,az ötletességek,a kreativitás és még sorolhatnám,ami a Nintendo-s játékok mindegyikében megtalálhatóak.Lehet hogy a Switch minőségileg alul teljesít,de a Nintendo játékok továbbra is töretlenek.

Resolve,döntsd el hogy neked leginkább mi az ami fontos és hidd el nem fogsz fent akadni ilyen dolgokon.
Ha ez számít valamit,én 1000% hogy az S-t nem váltanám le az X-ért.Nálam a 4K annyit nem hoz,hogy idegállapotba költségekbe verjem magam.
Inkább visszatérek a gyökereimhez és veszek magamnak egy Switch-et...

[ Módosítva 2017 nov 08 sze , 12:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 nov 08 sze , 10:38


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Tegnap véletlen jött egy X. Elfelejtettük lemondani az előrendelést xD Mit ne mondjak, sokkal szebben fut rajta a Halo
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 08 sze , 11:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az biztos hogy egy bivaj konzol,de kinek mi az igénye.
Láttam én is hogyan fut rajta az Assassins Origins,nem is kérdéses,hogy mennyivel szebb és jobb az X-en,de én még mindig úgy vagyok vele,hogy ez kevés.
Új játékokat akarok rajta játszani nem a régieket új köntösbe öltöztetve.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 nov 09 cs , 06:34

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Shepard írta ...

Resolve, ne higgy az olcsó marketing b*llsh#t-nek. Csak el akarják adni és fogják is tudni azzal sok embernek, hogy most ez a leghiper-bivaly-szuperebb gép a világon. Épp csak tartalom van szerintem kevés rá, ami ki is használja ezt. Hidd el, hogy az S is van olyan jó és nem jut senki előnyhöz emiatt...



Köszi! Letettem róla már tényleg, mert bár valamicskével szebb lett 1080p-ben minden, de azt mondják, hogy a 4K adja a lényeget a géphez. Azt én meg jelenleg semmilyen formában nem tudom biztosítani.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2019 febr 04 h , 10:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mi a helyzet Xbox fronton Resolve?Mesélhetnél kicsit...
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2019 febr 24 v , 12:39


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Én most megvettem rá a Monster Huntert és kollékámmal játszok 1 hét alatt 26 óra... hát igen öhm...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2019 febr 24 v , 03:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
PS-en is jó akció van rá.Gondolkodtam rajta én is de Shepiék egyelőre tartózkodnak tőle.Mondjuk szó mi szó hányásig vagyunk játékokkal,még a Pókembert sem fejeztem be,éppen hogy elkezdtem.Jelenleg pedig az Anthem-et csapatjuk Shepivel,Gabival és North-al.
Switch fronton is van bőven mivel játszani. Jövő hónapban jön a Yoshi Crafted World...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 03:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
És ha már ha a híreknél is a next generációról lehet olvasni, akkor itt van a Microsoft a legújabb generációs Xbox Series X változatának töltési idejének,FPS teljesítésének, a rendszerének, kontroller-ének újításáról,valamint az egész konzol teljesítésének legfrissebb videója.
Apropó kontroller....,nem értem hogy még mindig miért nem nyitnak a motion irányítás felé???Anno a Forza-ában tudtam volna értékelni.A Dashboard-nál sem láttam nagyon fejlődést,noha jó látni náluk, hogy nem variálták át megint egy újra.Talán annyiban hogy gyorsabb lett,de az javarészt az SSD-nek tudható be.
Azért kicsit viccesen megjegyezném,ha a Series X annyira a legtutibb konzol a világon, akkor az hogy a rákban lehet, hogy a Subnautica-ában a textúrák utólagosan töltenek be?Hmm??? Pedig SSD-ről megy a szajré.Szóval...?
Még ha azért mert már egy régebbi játék,amit szarul programoztak le,azt sem tudom elfogadni ürügynek.
Legalább a "nagy bemutatásra" kalapálták volna össze annyira hogy ez ne legyen így.
Nem akarok cinikusnak tűnni,de mivel mindig azt hangoztatják hogy az ő vasuk a legjobb,az ember el is várná mind azt amit ez a kijelentés takar magában.Félek itt is az lesz mint a One esetében,mert amire a Microsoft a leginkább koncentrál az nen a Series X és az S konzoljaik,hanem a Game Pass-es xCloud szolgáltatásuk.Lehet hogy felvásároltak jó pár fejlesztő brigádot,ami mire ad megintcsak magyarázatot?Hogy ötlethiányban szenvednek.Máshoz nem értenek mind a Hardware fejlesztéshez.Nem véletlen,hogy a nagy Halo-juk is olyan jó fogadtatást kapot a bemutatót követően,ahogyan azon sem lepődtem meg amikor kiderült hogy a Gears egyik legnagyobb koponyája is ott hagyta a Microsoft-ot.Kíváncsi leszek hogy a Forza-ás brancs még meddig bírja.
Nem vagyok én negatív és Xbox gyűlölő, csak sanálom ami történt az egész Xbox One-os generációval és látván a Microsoft ötlettelenségét.Gyerekek a pénz nem mindent tud helyetesíteni...



[ Módosítva 2020 okt 27 k , 03:57 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2020 okt 27 k , 05:06

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Én csak egyet nem értek... Eddig megérte egy PC mellé venni egy Xbox 360-at de mostmár az Xbox egy egybeépített gamer gép amit csak játékra (NAGYJÁBÓL) tudsz használni.
Ez miért éri meg a Microsoft-nak?

[ Módosítva 2020 okt 27 k , 05:06 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 08:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hogy miért éri meg nekik?
Mert megtehetik,annyi gempából nyugodtan tud kísérletezgetni és hanetántán nem jönne be nekik, akkor sincsen semmi baj.
Amúgy meg, szerintem a mai generációnak ere van igénye.Mióta a videojátékok már nem"gyerekes dolognak" számítanak ezt a tendenciát is ahogyan mást is szokott ilyenkor az ember,meglovagol és pénzt csinálni belőle.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2316 másodperc, 0.0898 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,669kb