masinák

 

Fórumok
Cursed Mountain
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 júl 11 v , 03:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A főhősünk Eric Simmons, aki úgy dönt, hogy elnéz Tibet felé a Himalájához, mert eltűnt a tesója arrafelé. Persze attól, hogy ő a család kedvence, még nem rossz lélek, így meg is próbálja keresni. Természetesen hamar kiderül, nem lesz sima hegyi túrázás a dologból, mert elveszett-meghalt-lelavinázott hegymászótárs-lelkek és mindenféle szellemek fogják megnehezíteni az útját.Aki játszott már túlélőhorror játékokkal, legyen az akár Silent Hill, akár Resident Evil sorozat, az tudja, hogy a történetnek meg kell ütnie egy minimális szintet ahhoz, hogy kedve legyen a játékosnak továbbhaladni és kideríteni, mi is zajlik a háttérben. Ez a Cursed Mountainben kifejezetten erősre sikerült. Annak ellenére, hogy rettentő bugyutának hangzik a sztori, jól összegyúrták az egészet; a hegyek hangulata, a szellemek, meg a minden egyéb jól passzol az atmoszférához és a jól eltalált hangokhoz is. Karakterfejlődés szempontjából semmi olyan nincs Ericben, ami idővel beemelhetné a nagyok közé, tehát sohasem fogjuk a sikeres horrorjátékok főhőseivel egy lapon emlegetni - de ha úgy vesszük, sem a készítők, sem a játék nem arra hajt, hogy leverje a nagyágyúkat. Kellemes délutáni öldöklésnek készült és az is lett, bár jó pár frusztráló tényező megakadályozza az embert abban, hogy valóban kellemesen szórakozzon a játékkal.Van egy "szem"-ód is a játékban, amit idővel tanít meg egy jóakarónk, ennek segítségével ki lehet szúrni a közeledő szellemekben, hogy tartalmaznak-e olyan eszenciát, ami automatikusan növeli az életerőnket, vagyis ha ügyesek vagyunk, nem kell füstölőre vadászni. Bravó, nagyszerű, legalább nem bonyolították túl a játékot, hiszen csak a túlélésről szól, tehát legyenek olyanok, akik bántanak, legyen fegyver, amivel náspángolni lehet őket, plusz életerőt is szerezhessen a játékos, hogy azért ne haljon meg minden percben. Nagyjából ez írja le a fejlesztők komoly erőfeszítéseit annak érdekében, hogy jóféle szórakozást nyújtsanak a játékosoknak.
##SANITISED## id='vid_2975874' width='480' height='270' data='http://media.ign.com/ev/embed.swf' type='application/x-shockwave-flash'>##SANITISED##>


[ Módosítva 2010 júl 11 v , 03:10 ]
Vissza az elejére
Weboldal
nudicunci93
2011 jún 18 szo , 04:49

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
ez vmi magányos hajléktalan remete fejéből pattanhatott csak ki, de nagyon jó lett.ilyen extrém furcsa játékkal még nem játszottam.hasonló a fatal frame-hez.itt is misztikus erőkkel kell felvenni a harcot, és nem pisztolyok és puskák segitségével xD 1x játszottam végig, de tervben van még 1x ... aki szereti a fatal frame sorozatot, annak tetszeni fog ez is :-)
Vissza az elejére
Vogul
2013 jan 04 p , 09:27

Regisztrált tag #4466
Regisztrált: 2012 dec 16 v , 07:01
Üzenetek: 15
Nekem tetszik a játék. Kellemesen elszórakozik vele az ember, amikor kezdene monotonná válni, valami eseménnyel újra felpörgetik. A sztori szerintem elég jó, mostanában (ha időm engedi) mindig játszom vele egy keveset, szeretném végigvinni!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 04 p , 03:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi,hogy megírtad a véleményed a játékról és a végigjátszáshoz sok sikert és remek élményeket.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1886 másodperc, 0.0967 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 51. Memória használat: 1,336kb