masinák

 

Fórumok
Don King Boxing
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
W(h)iite
2010 márc 25 cs , 11:41

Regisztrált tag #1723
Regisztrált: 2010 febr 03 sze , 09:24
Üzenetek: 5
Don King Boxing


[ Módosítva 2012 nov 10 szo , 12:27 ]
Vissza az elejére
humi1
2012 nov 10 szo , 10:56
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762




Na szép jó napot!
Tegnap nagyon zűrös napom volt a munkahelyen. Legszívesebben bepálinkáztam volna. De mivel ma is meló van, így ez felejtős lett. Valahogy ki kellett engednem a fáradt gőzt, mert úgy éreztem felrobbanok. Így került elő ez a nem mai játék, amivel sikerült lefáradnom.
Gondoltam írok egy pár sort róla, mivel még senki nem írt róla részletesebben ebben a topikban.
Ez a játék egyike azoknak, amivel balance board-al lehet játszani.
Akkor a játékról egy pár sort:
Játék elindításakor beüt az amerikai stílus. Eminem tolja a zenét alá, ami nagyon állat lett. Az ember már ekkor elkezd felpörögni (bármi lesz kiütöm érzés ).
A menüben a következők:
- karrier mód
- sima boksz
- tréning
1. Sima boksz: itt tetszőlegesen ki lehet választani a játékost, az ellenfelet, egy vagy két játékos módban szeretnénk játszani.
2. Tréning: felkészülhetsz a mérkőzésekre, zsákolgathatsz egy kicsit, ugráló kötél stb.
3. Karrier mód: izzadságszagú edzőteremből lehet eljutni a csúcsra edződ és menedzsered több kevesebb segítségével.
A karrier módot kezdtem el, mivel úgy gondoltam nem fogom így hamar feladni a játékot. A játék kezdetétől, az edződ és a menedzsered egyengeti utadat, szervezi a meccseket. Nagy állat, ahogy sorba jönnek a meccsek, és egyre jobbnak érzed magad. Győzelmeid után bónuszként új bokszolókat és a boksz történelmének nagy időszakai nyílnak meg előtted.
Nagyon tetszett, hogy néha karrierépítés közben beszúrnak egy egy mérkőzést régi időkből fekete-fehérben, és a boksz stílusa is követi a kornak megfelelőt. Néha már vicces. Egy jótanács! Az ütéskombinációkat érdemes megtanulgatni, mivel egy idő után nem nagyon lehet előre lépni!
Akinek van balance board-ja, az feltétlenül ezzel próbálkozzon, mert itt tényleg kihasználásra kerül. Szerintem egy nagyon jó játék, és kihasználja a wii minden porcikáját.


Ui.: bakker, játszottam vagy 1,5 órát és alig bírom felemelni a kezem.




[ Módosítva 2012 nov 10 szo , 12:26 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 10 szo , 12:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi a tartalmas leírást és mellesleg azt elhiszem,hogy alig bírod felemelni a kezed,ugyan így voltam én is legelôször a Wii Sport boxos játékánál.
Vissza az elejére
Weboldal
melák
2013 jan 05 szo , 07:02

Regisztrált tag #4527
Regisztrált: 2013 jan 05 szo , 06:35
Üzenetek: 1
hello
friss regisztráltként elnézést ha olyat kérdezek ami máshol már írva van : de hogy a manóba működik? azaz mikor üti ki az ellenfelet: ha elfogy a sárga csíkja? alul a kis vékony csík az ütésem erejét mutatja? de a legfontosabb /momentán/ hogy lehet olyan bazi nagyot /olyan piros suhintosat/ ütni? előre is köszi
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 05 szo , 07:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó helyen vagy.
Remélhetôleg hamarosan érkezik a válasz is.
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2013 jan 05 szo , 08:45
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
A hosszú sárga csík, a menet alatt lévő energiát mutatja.
Alatta a kék csík a pillanatnyi energiát ha az elfogy akkor lehet kiütni. Persze vannak kombinációk, amivel hamarabb kiüthető.
De mint az ismertetőben írtam érdemes előtte az oktató módot végigcsinálni, mert hamar el megy a kedved a játéktól!
Olyan "bazi nagyot" csak kombinációkból lehet ütni!
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1725 másodperc, 0.0584 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 58. Memória használat: 1,396kb