masinák

 

Fórumok
Animal Crossing New Horizons
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 03:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Nintendo legendás Animal Crossing sorozatának legújabb része a Switch konzol legmodernebb funkcióit és képességeit kihasználva egy minden korábbinál látványosabb és izgalmasabb kalandra hív. Ha a modern élet mókuskerekét és viszontagságait magad mögött szeretnéd hagyni, akkor irány a Nook Inc. lakatlan szigete, ahol új kihívások várnak!Ebben a játékban a helyszín egy idilli táj, ahol végtelen tengerpartok, gazdag erdők és érintetlen természet húzódik, ameddig a szem ellát. Itt új szintre lép a jól ismert Animal Crossing játékmenet, új módokon kezelheted a virágokat és a növényeket is. Építs saját otthont, ismerd meg a barátságos helyi lakosokat, gyűjts különböző alapanyagokat, élvezd a változó évszakokat, és fedezd fel ezt a színes, új horizontot úgy, ahogy még soha. Ráadásul nem is kell egyedül játszanod, hiszen az Animal Crossing: New Horizons a multiplayer játékot is támogatja, akár nyolc fővel is.
Irány a sziget, ahol egy új élet és új kalandok várnak a horizonton túl.

Főbb jellemzői:


- A népszerű Animal Crossing sorozat legfrissebb kiadása!
- Hozz létre saját karaktert, és építs saját otthont egy idilli szigeten
- Új craftolási rendszer: hozz létre akár saját bútorokat és eszközöket is!
- 8 fős multiplayer mód helyi wireless vagy online támogatással
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 03:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Amit első kézből tudni kell a játékról,hogy egy nagyon idő gyilkos játék,de ez pont azt mutatja hogy a játék cukisága ellenére is képes a játékosait a tévé elé szegezni hosszabb időre.Mivel a játék használja a konzol naptárját,lényegében mindig van-lesz miért elővenni a játékot.Gondoljunk csak bele,minden évszaknak megvannak a maga rovarjai és vízi állatai.Ezeken kívül a szigeten még ezer és egy dolog foglalja le a játékost,olyanok közte mint az alap cél,hogy a szigetünket minél jobban lakhatóvá tegyük.
Részemről még soha nem játszottam ez előtt Animal Crossing játékkal,de amióta megvan nagyon szeretem.
Ami a legjobb benne hogy bármikor elő lehet venni az nélkül hogy azon agyalna az ember hogy kiesett az irányításból.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2020 szept 06 v , 05:06

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Hát én amúgy nagyon sok helyről hallottam hogy ez a játék milyen jó, de én még sosem játszottam Animal Crossing játékkal. Lehet éppen ideje lenne belekezdeni.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 05:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha hiszed ha nem Kikikém én is pont ebben a cipőben jártam előtte.Még mondtam is magamnak mielőtt megvettem, hogy most komolyan egy Animal Crossing-ot akarok megvenni?
Azóta pedig hogy megvan teljesen magába szippantott.Ismerőseim között úgy lopta be magát a játék mint a vírus a szervezetbe.Csajoknál még csak azt mondom oké,de hogy a srác ismerőseimnél ahogy láttam hogy mit produkál a játék azt meglepően láttam.Van olyan ismerősöm aki jelenesetben csaj és a párját egyik napról a másikra úgy fertőzte meg ezzel a játékkal hogy ma már 600-800 óra játék időnél tart.A csaj ennek a duplájánál.

Egyszóval ha belekezdesz ebbe a játékba,készülj fel rá hogy be fog rántani.

Gabesz is áldozatául esett eme gyöngyszemnek...
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2020 szept 06 v , 05:24

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

...

Az durva!
Hát most mások vannak prióba de majd sort kerítek rá amint lesz $ meg úgy kellő kíváncsiságom

[ Módosítva 2020 szept 06 v , 05:25 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 05:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Értelek.
Amúgy egy nagyon jó kis Chiil-es játék,ezt lehet nyugodtan játszani az nélkül hogy kibuktatná az embert.

...ha csak nem Tom Nook a hiteleivel.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1616 másodperc, 0.0590 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 56. Memória használat: 1,377kb