masinák

 

Fórumok
Super Mario Maker 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Visszatért a Nintendo elképesztően népszerű játéka, a Super Mario Maker Switch konzolra! Építsd fel álmaid Super Mario pályáit még több eszközzel, és szebb látványelemekkel, mint valaha! A Super Mario Maker tartalmazza a sorozat összes korábbi játékának elemeit, plusz a Mario 3D World stílusában készült tereptárgyakat is. Ezzel különleges öltözékeket, csak a 3D Worldben látott elemeket és power-upokat is felhasználhatsz egyéni pályáid létrehozásához! A játék új lehetőségekkel is bővül, például most először csúszdákat is létre lehet hozni.Válassz grafikai stílust, helyezz el szabadon tereptárgyakat, ellenfeleket, és oszd meg a kész pályákat. Tedd próbára barátaid és a világ Mario játékosainak ügyességét, és tölts le vadonatúj alkotásokat az eddigi legnagyobb és legjobb Mario Maker játékban!

Főbb jellemzők:

- A Super Mario Maker sorozat legújabb és legnagyobb része, Nintendo Switch konzolon!
- A korábbi játékok összes opciója és pályaeleme
- Új lehetőségek: Super Mario 3D World elemek, power-upok stb.
- Hozz létre csúszdákat a még nagyobb változatosságért!
- Végtelen lehetőségek, egyedi pályák megosztása és letöltése


[ Módosítva 2020 okt 24 szo , 09:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon éltem az első részt anno WiiU-n,így nem meglepő,hogy Switch-re is megvettem a második részt.Habár már egy ideje nem vettem elő,mivel más játékok lefoglaltak,de nem feledkeztem meg róla.Legfőképpen azért sem mert a legutóbbi frissítés sok finomságot tartogatott.Ha lesz feles időm majd bedobom ide is a már meglévő pályáim elérhetőségi kódjait.
Ezt amúgy tőletek is elvárom,mert kíváncsi vagyok kinek milyen kreált pálya agyszüleményei vannak.
Aztán ha túlzottan felizzana ez a kódos dolog,akkor csinálnák neki majd külön topikot is,ahol a pályakódokat gyűjtenénk.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 24 szo , 09:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hogy egy kicsit ezt a topikot is bejárassuk,emlékszem anno az első résznél sokat pörgött a pálya megosztós rész miatt.
Nos...,akkor most megosztanám én is a saját pályáimat...
Jöhetnek a vélemények a próba után.











[ Módosítva 2020 okt 24 szo , 09:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2020 okt 26 h , 05:17

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Azta, te nagyon nyomod Norbi! Troll pályák a legjobbak, vita nincs!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 26 h , 11:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ami azt illeti ezek mind tavaji pályák, de már sokszor gondolkodtam rajta hogy elő kéne vennem, főleg az új tartalmak miatt.Lehet benne világ térképes kihívásokat csinálni,ami szerintem tök fun lehet.
Na majd ha végzek a Xeno 2 Torna-ával megnézem ezt a stuff-ot is.Mondjuk ebben a játékban megint az a jó, hogy bármikor elő lehet venni.

Ammm...tudomásom szerint neked is van Switch-ed, majd a Friend kódodat felteszed a Friend-es topikba?
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2020 okt 27 k , 10:53

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Már azt is elfelejtetem, hogy milyen pályákat csináltam a játékban. Valamikor nekem sem ártana ránéztem.
Vajon mennyi olyan hozzászólást kaphattam amiben azt javasolják hogy költözzek valamilyen trópusi éghajlatú helyre?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 11:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Heehhh...

Most hogy mondod,én is kíváncsi lennék rá hogy mennyi és milyen hozzászólá okat kaptam a pályáimhoz.Lassan egy éve hogy nem játszottam vele.
Vissza az elejére
Weboldal
tutajkk
2021 jan 02 szo , 02:17

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Ahogy másik témában írtam, a Mario Maker 2 a legtöbbet játszott játékom. Nem akarom telespammelni a helyet kódokkal, szóval elsőként a legjobb puzzle kreációmat osztanám meg! - (HLY-6YD-Y2G)
Holnap megpróbálok időt keríteni, hogy Norbi pályáin is végigmenjek.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 jan 02 szo , 01:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bár igaz,most az új Zelda Warriors pörög a Nintendo Switch-ben,de megfogom majd nézni mindenképpen a pályáidat tutajkk.
Végre ismerős pályáit lehet nyomatni.
Apropó... nyugodtan"spam-eld" csak tele pálya kódokkal a topikot,sőt ha tudod akár képekkel is felteheted mint én.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1846 másodperc, 0.0668 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,506kb