masinák

 

Fórumok
Hyrule Warriors: Age of Calamity
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2021 jan 31 v , 09:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Sikerült végigjátszanom a Hyrule Warriors: Age of Calamity-t a napokban, 96.94%-os térkép teljesítéssel.A játék a maga Warriors stílusával nagyon jó.Akik szerették az előző Zelda Warriors-t,azoknak ez is fog tetszeni,főleg hogy a Breath of the Wild-ban emlegetett nagy csatát lehet újra átélni,noha nem egészen úgy ahogyan azt a Breath of the Wild-ban mesélték az emberek.Viszont ettől függetlenül a játék történetvezetése számomra akkor is csillagos ötös.Nagyon élveztem a játékot az első percétől a végéig.Az egyetlen egy amit negatívumként tudnék említeni az a kamera kezelése a játéknak.Sokszor a harcoknál volt hogy olyan nézetet mutatott amikor egy falnál vagy egy nagyobb akadálynál voltam,hogy semmit nem láttam magamból és ez sokszor idegesítő tudott lenni.Néha voltak FPS drop-ok is,de csak ritkán és azok közül is talán 3 vagy 4 esetben volt nagyobb, ezért ezt nem is mondanám negatívumnak.A játék összességében nagyon tetszett és bátran ajánlom minden olyan embernek akik szeretik a Zelda játékokat.
A teljes végigjátszásomat eléritek az alábbi linken...már akit érdekel. -----> {link}
Valamint a héten hozom majd a játék sztori videóit is,amit csak azoknak ajánlok megnézni,akik már szintén kijátszották a játékot,vagy nem tervezik a megvételét,de a sztoriját szívesen megnéznék.
Jó szórakozást a videóhoz!



[ Módosítva 2021 jan 31 v , 09:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2021 febr 01 h , 01:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,akkor hát a korábban beígért Hyrule Warriors: Age of Calamity sztori videó megérkezett.Az egész játéksztori videók idősorrendben összeállítva és egy videóra vágva.Szóval ahogy korábban is mondtam csak azok nézzék meg akik nem tervezik a játék megvételét viszont a játéksztorira kíváncsiak és akik már kijátszották...és persze azok akiket érdekel.
A videóhoz jó szórakozást!

Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2686 másodperc, 0.1095 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 43. Memória használat: 1,296kb