masinák

 

Fórumok
Hyrule Warriors: Age of Calamity
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 okt 25 v , 02:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hehh...jól hangzik.
Ennek én is örülnék.Remélem hogy sok BofW-os dolgot fognak belepakolni a sztorin kívül is.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2020 okt 28 sze , 04:16

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Van demó a játékból, a mentés átvihető a teljes játékba.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 28 sze , 09:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akkkkoooor mindjárt meg is kukkantjuk.
Gondolom te már le is pörgetted mi?
Mesélj róla Gabeszkám,milyen a stuff?

[ Módosítva 2020 okt 28 sze , 11:53 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2020 okt 29 cs , 01:59

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Na kipróbáltam a produktumot. Hát nem rossz, az a Fránya low FPS még mindig ott van, engem személy szerint nem zavar. A harcrendszer értelem szerűen maradt a régi, de a játék mechanika változott. Nem szimpla pályák vannak, hanem különböző küldetések azok között lehet válogatni. Sajna nem volt időm, se erőm most nagyon belefolyni.
Ja...és BB8 Benne van egy BB8, vagy R2D2 kinek melyik tetszik

[ Módosítva 2020 okt 30 p , 04:50 ]
Vissza az elejére
resolve3
2020 okt 29 cs , 07:41

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
En is kiprobaltam a jatekot,l es eleg vegyesek az elmenyeim.
Engem az FPS zavar, mert ennyi penzert nem ezt varnam el. 1x 2x meg oke, de itt folyamatosan eszlelni lehet a problemat.
Valamint a jatek kinezete is arnyeka a BOTW-nak. Maga a jatek jopofa, konnyed, lazulos, de ha nem javitanak rajta, nalam sajna felejtos lesz a vetel.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 30 p , 04:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát skacok ezt sajnálattal hallom, remélem ha kijön a játék lesz hozzá egy gyors update,ami ezt majd javítja.Mondjuk én már berendeltem, szóval csak bízni tudok benne hogy hamar kijavítják ezt az FPS drop-ot.
Ammm..resolve san,dobnál majdt a Switch-es Friend kódok topikba egy Friend kódot?
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 22 v , 01:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó kis játék lett.
Van benne jó sok átvezető videó, aminek személy szerint nagyon örülök,mert rengeteg olyan részletet mutat meg,amit a Breath of the Wild-ban csak beszéltek.Van bőségesen tartalom a játékban,én még csak a második fejezetnél tartok, mondjuk csak is azért mert próbálok minden feldobott mellék küldit megcsinálni közben.Szóval a fő küldetés kb 10-es szintű,de én már 22-es szinten vagyok... csak hogy tudd hanyas a kabát.
Készülnek a végigjátszás videók is szépen,ha lesz annyi hogy a hdd-m szabadhelyért sikitozna,töltök fel frutyúbra,azt belinkelem ide az oldalra, hogy akit érdekel a játék,lássa milyen lett az új Zelda Warriors.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 22 v , 03:56

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Vmi frissítés lett rá azóta, ami orvosolta az FPS droppokat?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 22 v , 05:21
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen, mindjárt az első indításkor Update-elte a játékot.Nem tudom hogy ezt a dolgot hivatott javítani vagy sem,de én nem láttam jelentős FPS drop-okat.Néhol látni utólagos boot-olásokat,de mondjuk engem ezek a dolgok annyira nem zavarnak.Annyira nem vészesek.
A játék maga nekem nagyon tetszik, nagyszerűen hozza a Breath of the Wild-ban elmesélt eseményeket.Jó újra átélni a Breath of the Wild helyszíneit úgy hogy kb 530 órát beletekertem.

Igazából szerintem ez a játék azoknak lesz a legjobb, akik kipörgették a Breath of the Wild-ot, valamint tetszett is nekik.Nekem tetszik hogy megyek szügyösöket osztani,majd ha vége,jön egy pöpec kis sztori videó.Ha úgy érzem farmolni akarok újból neki kezdek a sztori küldinek,de van lehetőség akár Challenge-eket csinálni,amikkel szépen lehet az adott karaktert fejleszteni szintek terén,de ez mellett még értékes kraft anyagokat is szerezhetünk.A sztori küldetésekben nagyon jól belecsempészték a Breath of the Wild ravaszságait.Tehát érdemes a sztori küldiket alaposan végigpásztázni mindegyik terület minden szegletét.Én mondjuk alapból felderítek mindent, ahogy ezt általában szoktam csinálni minden játékban.Van lehetőség a fegyvereink fejlesztésére is,itt oda jell figyelni hogy éppen mit olvasztunk be az adott fegyverbe.
Nekem összességében tetszik a játék, nagyszerűen kitalálták a 100 éve történt nagy csata eseményeit, ezenkívül még külön dícséretes hogy a Breath of the Wild minden kis ficserét beletették egy Warriors stílusban.Én még most is azt mondom hogy igazán élvezhető játékokat a japánok tudnak csinálni.

Később majd dobok fel végigjátszás videókat.

UPDATE...

Már töltöm fel a csatira az első 15-16 óra gameplay-emet.Holnap délutánra már nézhető lesz.

[ Módosítva 2020 nov 22 v , 11:47 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 23 h , 03:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Elkészültek az első végigjátszás videóim,ami összesen kb 15-16 óra,ebből most itt van az első rész amiben nem csak a harcé a főszerep,hanem a tárgyak és egyéb összeszedhető dolgok összegyűjtése.A játék szerintem phenom lett és bár ez az első Warriors stílusú játék amivel játszottam,szóval összehasonlítási alapom nincsen.
A játék nagyszerűen hozza átvezetővideókban azokat a történéseket,amikről a Breath of the Wild-ban csak beszéltek az emberek.Ha szeretted a Breath of the Wild-ot és a Warriors stílus sem áll tőled távol akkor ki ne hagyd ezt a játékot.

A videóhoz jó szórakozást mindenkinek,akit érdekel!
A későbbiekben még tölteni fogok fel folyamatosan videókat a csatornámra,szóval nem kell aggódni,a teljes végigjátszás elérhető lesz a csatornán.

Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1859 másodperc, 0.0649 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,571kb