masinák

 

Fórumok
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2018 márc 25 v , 08:10
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,ma kijátszottam ezt a nagyszerű játékot is.
Igéreteimhez hűen 200 óra alatt vittem végig.Nem kezdem el újra és úra leírni mind azt,amit már korábban többször is leírtam a játékról,ezt a játékot játszani kell ahhoz,hogy megértsd mindazt,amit a fejlesztők beletettek és megalkodtak.Valóban méltó a játék a 2017 legjobb játéka címére!








Most pedig kezdődjék egy újabb nagyszerű játék... Xenoblade Chronicles 2...

[ Módosítva 2018 márc 25 v , 08:15 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2018 márc 26 h , 09:06

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Valamikor hétvégén, majd beszélhetnénk, kíváncsi vagyok a véleményedre a Ganon elleni harcról. Meg érdekel, hogy megtaláltad-e A Pajzsot.

Kíváncsi leszek mit szólsz majd a Xenoblade harcrendszeréhez.
(Inkább leírtam így talán nem felejtem el miket akarok megkérdezni )
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 márc 27 k , 01:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Majd megdumcsizzuk Gabesz.
A hétvége gyötrelmes volt,mert debla közepedte tudta csak game-elni.Azért nem is hívtalak Skype-ra.

Apropó...A pajzsot megtaláltam,sőt még a Lynel-t is levertem.Ha láttad volna mi volt az első reakcióm mikor taliztam vele,tuti besza-behugy lett volna.A klifhenger hozzám képest kis uzsonás napközis volt,ahogy skeráztam felfelé a bástya falán eszeveszettül...

Az az igazság,hogy túlzottan beszippant a Switch mostanában,szegény PS4 csak a hétvégéken van bekapcsolva.Hát ha majd megjelenik a Metroid Prime 4...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2019 nov 28 cs , 09:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Most játszom ki harmadjára ezt a stuff-ot,de még mindig tud újat mutatni,jobban mondva új helyszíneket.
Végigjátszást terveztem,mert úgy gondoltam,hogy megérdemli,hogy ott legyen YouTube-on a nagyok között,így hát most játszom ki harmadjára éééssss....továbbra sem érzem azt hogy untatna.Valahogy a Death Stranding-ből pont ez hiányzik nekem.Nyíltvilág meg jó sztori,de valahogy nem tudtam vele azonosulni mindjárt az elején,ahogy a Breath of the Wild-al.
Amúgy éppen jól jön hogy újra belevessem magamat a Breath of the Wild-ba,mert mielött kijön a folytatása,addigra szeretném letudni úgy,hogy nem kapkodom el,vagyis minimum újabb 200 óra játékidővel,plusz a Champion-ok DLC-t is szeretném kipörgetni.Imádom ezt a játékot.Olyan mint a Mass Effect 3 vagy a Metroid Prime 3,illetve még az Other M.Pontosan azt érzem a Breath of the Wild-nál mint az említett címeknél anno,hogy egy vagy két végigjátszás nem elég.
Szuper játék,még így két év elteltével is kellően leköt és képes magába szippantani.Respect a fejlesztőknek!
Remélem tudni fogja hozni ezt a szintet majd a folytatás is.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2019 dec 18 sze , 01:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ezt a videót elnézve azon gondolkodtam,hogy a Breath of the Wild folytatása,ha a videóban látott Hyrule-ban fog játszódni,akkor lényegében ugyan azt a terepasztalt kapjuk mint a Breath of the Wild-ban.Ez persze nem feltétleül jelent rosszat,inkább jót mivel ez a játék folytatása így helyénvaló,hogy nem egy teljesen ismeretlen világot kapunk.
Ergó...így elvileg a fejlesztése sem tarthat újabb 5 évbe,mivel az alapok már megvannak.
Ti várjátok már a folytatást?

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 22 cs , 10:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Resolve: - Tapasztalatok a játékkal kapcsolatban?Mi az ami tetszik benne és mi az ami nem...már ha létezik egyáltalán olyan, amit fel lehet az FPS drop-okon kívül róni a negatívumnak.

Ammm...hogy haladsz a játékban?Merre felé kólicálsz?Divine Beast-ekkel hogy állsz?
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 okt 29 cs , 07:52

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
A jatek nagyon jo, de ra kellett jonnom, hogy nekem mar nem valo az open world jatek. A witcher-el kezdodott, hogy hamar rauntam, pedig azaz OW jatekok csucsa. A zeldat egyenlore nem unom, de a nem regen vasarolt Super mario bros deluxe mar jobban lekot.
Azert nem adom fel, hatha!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 30 p , 04:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen, végülis nem vagyunk egyformák,habár most megleptél vele rendesen, hogy a Super Mario Deluxe jobban leköt.
Eretnekség...
Amúgy hol tartasz a Zelda-ában?Mennyi Beast-ed van meg jelenleg?
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1703 másodperc, 0.0571 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 63. Memória használat: 1,498kb