masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 nov 11 sze , 12:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
resolve3 írta ...

Most a PS jobban felkeltette az érdeklődésem, mint az X. Nagyon szimpatikus, hogy folytatnak egy bizonyos hagyományt, miszerint az exkluzívok magyar feliratosak lesznek, ami számomra nagy boldogság. Persze az angollal is el vagyok már, de azért egy felirat még mindig nagyot tud ütni számomra.
Számomra a digitális a befutó, mert én már boxon nem vettem másfél év játékot, csak digitálisan. Persze eladásnál sokat nyomhat az áron egy játék, de ha abba belegondolok, hogy pl. miért fizetnének többet egy, mert a konzolomhoz jár egy Gears 5 vagy Halo, ha game pass ultimate-tel egyébként is hozzájuthat.



Igen,a magyar felirat bizony sokat dob az élvezeti faktoron, legalábbis nálam mivel angol téren vannak hiányosságaim.
Apropó..ha a digitális vonalat akarod támogatni szükséged lesz egy új SSD-re is,mert a gépben alapban nem sok tárhely van és ne felejtsük el azt sem hogy itt már 4k-s tartalmak lesznek,amik alaphangon nagyobb helyigényüek lesznek.
Mondjuk a dobozos játékok terén sem rózsásabb a helyzet mert egy kópiáért 30000Ft-ot is elkérnek.Eddig sem voltak olcsók a játékok,na de 30000Ft már nagyon luxszus kategória.Pofátlan lett szerintem a jelenlegi generáció árak tekintetében,ebből adódóan én biztos hogy nem fogok ennyi pénzt kiadni gépért és játékért.
Ilyen téren még mindig a Nintendo csinálja a legjobban.Teljes játék a kazettán nem csak egy jogosultság hogy megvettem a játékot mint a konkurenseknél,plusz ha beindul a Cloud Nintendo-n is, akkor nem lesz hiány Switch-en sem a gyönyörű játékokból.
Nagyon remélem hogy ez így is fog maradni a Nintendo-nál.


KikiGames: - Igen, pontosan ahogy mondod.

[ Módosítva 2020 nov 11 sze , 12:47 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 11 sze , 08:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Új Póki videó, illetve már kint van pár napja,de ha valaki mégis nem látta volna...
Ammm... 4k 60FPS...őőő...és ja...ez PS5-ös gameplay.



Vélemények jöhetnek,kinek mi tetszik benne, kinek mi nem tetszik és a többi...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 12 cs , 06:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis spoiler a PS5-ös új Pókiból,ami bár akkor is csak YouTube-os videó,de a PS4-es Pókember és ez között az új PS5-ös Póki között így is jól látszik a különbség.




Azért nagyon bödesz ahogy muzsikál a PS5.
Tegnap néztem egy videót a VR-os videót ugyanerről a Pókemberről és volt hogy megfagyott a játék,viszont itt most nem is ez lenne a lényeg hanem hogy kb 5 másodperc alatt újratöltötte azt és onnan folytatódott ahol korábban abbamaradt.Szóval WOW! Nice!
Az SSD az SSD.Ez a laptopomnál is első szerelem volt.

[ Módosítva 2020 nov 12 cs , 06:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 12 cs , 06:15

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Uhh, aki tényleg erre várt és úgy magára az új PS-re milyen [moderálva] lehet, hogy vmikor jövő február, márciusra jön meg neki, pedig a karácsonyi szünetben akart játszani. Sok videós emberke meg alapból kapott, azt ott fog porosodni, mert amúgy PC-n történik a gameplay 90%-a.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 12 cs , 06:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na jah,de ezt már korábban is mondták,hogy csak jövőre lehet belöle kapni javarészt.Hála a koronának...

Amúgy nálad mi a helyzet?Tetszik az új vas és a megjelenő játék felhozatal?
Mit szólsz ehhez az új Pókihoz?Én néztem 4k-s videót róla és besza-behugy volt.

[ Módosítva 2020 nov 12 cs , 06:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 12 cs , 06:32

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nekem bejön! Ha most kéne döntenem, akkor ezt választanám, de nem most kell így majd az idő megmondja, hogy melyiket érdemes. Messze van még a vásárlás, pláne, hogy nagyon mondogatják az 1-2 éves támogatást az előző gen.-re. Ha tényleg így lesz, annak örülni fogok. )
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 12 cs , 07:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szerintem a PS4-es játékok támogatásának lehetőségén nem kell aggódnod...már amik megkapják a támogatást. A Sony-t ismerve biztos hogy nem fogják elhanyagolni a korábbi generációt,ahogy korábban sem tették.

Nálam szerintem kimarad ez a generáció,főleg addig míg ilyen méreg drága a konzol és a játékai.Majd az a 2-3 év biztos hogy meghozza a hatását.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 14 szo , 02:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Összedobott egy kisebb teszt beszámolót a PS5-ről az IGN is,amihez nincsen mint hozzáfűznöm.
Szerintem a Sony hozta amit kellett a PS5-tel,erre lehet tényleg azt mondani hogy egy igazi nextgen.Jó a vas,a játékaik csak úgy mint a Nintendo-nak páratlanok...mi kellene még ennél több?
Ha nem lenne ilyen rohadt drága és a jövőben érkező játékaik ára miatt sem kellene bosszankoni,tuti hogy már előrendeltem volna.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 16 h , 12:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Erre amúgy rajtam kívül ki kíváncsi még?
Harry Potter játék RPG stílusban csak jó lehet.

Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 16 h , 11:44


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Ez a játék már a múltkori bejelentéskor felkeltette az érdeklődésemet. Szintén PC\Xboxra lesz megvéve, illetve az lenne a király, ha xbox anywheres lenne, mert akkor mind a tv és monitor előtt is tudnám játszani.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2141 másodperc, 0.0867 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,873kb