masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 nov 14 szo , 07:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A Playroom egy komplett játék lett PS5-ön, sokba különbözik a korábbiaktól...kezdésként, hogy ez már sandbox stílusú.

Az Armature Studio, a Metroid Prime gyártó, a Retro Studios kulcsfontosságú vezetőiből összeállított fejlesztői csapat egy vadonatúj, Xbox-exkluzív játékkal: Recore. {link}

Hát nekem a Halo 5 annyira érdekesnek tűnt anno, hogy kb a felénél elszállt a lelkesedés és alig fél hónap vásárlás után el is adtam.Egy Metroid játék ennél sokkal összetettebb ha már a stílushoz nézzük és agyafúrtabbnál agyafúrtabb feladványok vannak benne.Hogy értsd kb olyan mint egy Zelda játék csak sci-fi-ben.
A Halo-nál nekem a 2 és a Reach ami érdekesnek tűnik.
Az Ori az már egy jó érv,de az is csak egy 2,5D-s játék,ami persze nem befolyásolja hogy egy jó játék csak nekem nem egy AAA-s cím.Hasonló ehhez például a Trine sorozat,ami szintén jó stuff.
Apropó... Switch-en mindennek örülnek ami multiplatform vagy olyan ami eddig nem volt. Ez régen sem volt másként te is tudod.Emlékezz csak vissza a WiiU-s korszakra és hogy ne menjünk messzire,itt vagyok én példának...Watch Dogs.Annak ellenére is megvoltam hülyülve érte, hogy az oldalon többen is mondták hogy egy rakás sz*r lett.
Fable szintén jogos, viszont a Sea of Thieves egy Rare produktum,akiktől anno olyan jóságokat és minőségi stuff-okat kaptunk Nintendo-ra,mint a Donkey Kong County 1-2-3,(SNES)valamint a Banjo Kazooie és a Tooie, Jetforce Gemini, Perfect Dark, Conker's(N64),de ott volt még a SNES-es Battletoads,Killer Instinct is.Nézd meg mi lett belőlük mióta megvette őket a Microsoft.Az egyetlen valamire való játékuk az általad említett Sea of Thieves,ami koránt sem hoz akkora áttörést mint anno a Donkey Kong County trilogia.Akkoriban az a grafika megvalósítás olyan nagy lépés volt, hogy sokan nem is értették hagyan lehet erre képes a Super Nintendo.Emlékszem rá,még a csapból is az folyt.
A Hellblade ha jól tudom szintén egy inde csapat volt,akit a Microsoft megvett,de javíts ki ha tévedek.

Amúgy ne érts félre nem azon vagyok hogy mindig rádcáfoljak csak nálam amit a Microsoft csinál az nem tetszik.Ennél többre is képessek lehetnének.Emlékszem ano a Classic-nál az embert oda szögezték a képernyő elé.Akkoriban a Halo 1-2 sokkal érdekesebbnek tűnt mint a mai csilli-villi Halo 5.A Classic-nál és a 360-nál olyan választékból csemegézhettek az emberek hogy csak na és nem utolsó sorban olyan stuff-ok közül amik csak Xbox-on voltak.Na ez az ami hiányzik tőlük.
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2020 nov 15 v , 05:14

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Én meg csak irigykedek itt, hogy mikor játszhatok újra, mert két gyerek és a munka mellett nekem valahogy nem fér bele. Meg ott van (még ha kicsi is) a kert és ház körüli munkák (pedig csak sorház) Ma is épp belenéztem a GamePass adta lehetőségekbe, hogy akkor most kifizetem ezt a három hónapot, no de ki tudja fogok-e tudni játszani
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 15 v , 06:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ehh...az nem túl jó.
Ammm... akkor 3 hónapra félre kell tenned minden mást hogy csak Xbox-ozhass.
Amúgy ne aggódj, ahogy telnek az évek, nekem is egyre jobban csökken a szabadidőm.Mondjuk még azért van elég időm rá,de néha meg kell húznom a vonalat magamnak.
Jap...és jó újra itt látni az oldalon.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 16 h , 11:53


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Hajrá Bandita Jó pár játék van, amivel el lehet ütni az időt. Esetleg egy kis Sea of Thieves?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 16 h , 06:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az egy jópofa stuff,jól mondja hunMyrte.Tolj valami gamet Bandita mert egyszer azon fogod magad kapni, hogy: - Vazzeg, öreg vagyok én már ehhez....
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 17 k , 11:03


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220


Adja magát, hogy belerakd a táskádba és vidd magad egy nyaralás során vagy a barátnőhöz át egy csajos estére. Gyönyörűen működik a kikapcsolod, bekapcsolod és ugyan ott folytatod a játékot, ahol abba hagytad. Annak ellenére is, hogy kihúztad az elosztóból. Pakoljuk egyik tv-ről a másikra és fenomenális, hogy nem kell rendszer bootolással vagy a játékok újra elindításával, mentés betöltésével foglalkozni. Aztán még erre tesz egy lapáttal az a feautures, hogy cloudban szinkronizálódnak a mentéseid, pc-n folytathatod, vagy előveszed a telefonodat és cloud gaminggel nyomod tovább. Ragyogóan látszik, hogy nem terméket, hanem szolgáltatást adnak és ebben van a bussines.

Annyit még hozzátennék, hogy a fehérnek kisebb az SSD-je, viszont az arra letölött játékok mérete is kisebb. Ez valamelyest szépít a helyszűkén.

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 17 k , 03:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akkor egy Xbox Switch lett,nem?
Amúgy igen ezek nem egy utolsó dolgok.Mondjuk az akkori csajomhoz átvittem volna,lehet úgy bafott volna ki vele együtt,hogy a lában nem éri a földet.
A Boot-olás és a játékok betöltése immáron egy új világ korát élik,mert a jelen generációk pont ezeknek a dolgoknak a megszűnését hivatottak leváltani.Az xCloud-al nem lehet versenybe szálni,főleg hogy jelenleg a Microsoft-nál van a világ legnagyobb szerver park.

A kis tesó esetében nem véletlen a kisebb helyigényű játékméret,hiszen a maximális grafikai kimenete 1440p,ami ugye nem 4k.Egy 4k-s gafikai pakk pedig nem 2GB-os adatcsomagot takar.


Amúgy f*sza kis rendszer lett mind a kettő.

[ Módosítva 2020 nov 17 k , 03:36 ]
Vissza az elejére
Weboldal
tihibox
2020 nov 17 k , 03:39

Regisztrált tag #2467
Regisztrált: 2010 aug 05 cs , 07:40
Lakóhely: Dunaújfalu,Felvidék
Üzenetek: 49
Sziasztok! Nagyon örülök hogy újra él az oldal.Az Xbox témában,nem tudom hogy tudjátok-e,de van egy lehetőség 1€ game passzt szerezni 3 évre.Csak akkor lehet ellőni ha először aktiválod a game passzt
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 17 k , 03:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azt én úgy tudom hogy az első alkalommal 300Ft-ért kapsz egy hónapot.Szerintem ez most is így van.

Amúgy én meg annak örülök hogy te is itt vagy az oldalon.

[ Módosítva 2020 nov 17 k , 03:53 ]
Vissza az elejére
Weboldal
tihibox
2020 nov 17 k , 03:58

Regisztrált tag #2467
Regisztrált: 2010 aug 05 cs , 07:40
Lakóhely: Dunaújfalu,Felvidék
Üzenetek: 49
Ez most is így van,a lehetőség amit fent említettem mégis létezik,tuti biztos,3 év game pass 1 euro,ami szerintem király ajánlat.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2420 másodperc, 0.0875 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,667kb