masinák

 

Fórumok
DOOM 64
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Ink_Tibi
2020 dec 16 sze , 11:49

Regisztrált tag #6498
Regisztrált: 2020 okt 24 szo , 11:50
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 14
Letöltöttem a Doom Eternalt Switchre egyúttal a Doom 64 is letöltésre került mert benne volt a pakkban! Gondoltam először kijátszom a Doom 64-et mielött hozzálátok az Eternalhoz! Nekem anno teljesen kimaradt ez a rész mivel sose volt N64 konzolom emulátorral meg nem probálkoztam. Néztem már róla videókat de igazából nem fogott meg annyira mivel túl szűkösnek találtam a pályákat a Doom 1,2-höz képest amiket nem mellesleg rongyosra játszottam anno Pc-n gyerekként anno ez volt az elsőszámú Fps ugyebár meg a Wolf 3d ami szintén jó játék volt a maga korában. Meglepődtem de teljesen magába szippantott a Doom 64 igazi retro fps-nek mondanám kissebb puzzle feladványokkal kulcsok gyűjtögetése stb. Különösen az tetszik hogy nincsen szétzenélve mint általában minden játék hanem sejtelmes effektek szólnak a háttérben. Egy egész napot rászántam és teljesen ki is játszottam az anyadémont minden démonok szülőanyját Bfg-vel tudtam elintézni. Volt még egy érdekes szörny ami meg lángoló koponyákat szült Cacodémonhoz tudom hasonlítani. A fegyverarzenálra sincs panasz különösen a pentagram mintázatú fegyó volt érdekes ami piros lézernyalábokkal vette célkeresztbe a démonok seregét! Szóval összességében minden Doom fannak tudnám ajánlani ezt a részt ha esetleg valakinek kimaradt volna ez a rész! A Doom Eternalt is elkezdtem ma játszani de hamar abbahagytam mielött teljesen beszippantana! Majd az ünnepek alatt lesz mivel játszani!






[ Módosítva 2020 dec 17 cs , 02:52 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 dec 17 cs , 02:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Először is köszi szépen az élménybeszámolód, másrészt pedig... igen a régi Doom-ok hangulatukban valahogy mások voltak.
Amúgy nem néz ki rosszul,bár nem tudom hogy az eredeti N64-eshez képest mennyire csiszolták szebbre a játékot.
Várjuk a további beszámolóidat is...
Vissza az elejére
Weboldal
Ink_Tibi
2020 dec 19 szo , 12:09

Regisztrált tag #6498
Regisztrált: 2020 okt 24 szo , 11:50
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 14
Majd a Doom Eternalról is írok élménybeszámolót! A motion control mindenképp nagy előnye a játéknak!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 dec 19 szo , 12:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Rendben Tibcsi.Nyugodtan nyiss majd neki új topikot a megfelelő helyen.
Várom a beszámolód...
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1628 másodperc, 0.0563 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 50. Memória használat: 1,316kb