masinák

Fórumok
Kinek mi a kedvenc VC játéka
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Virtual Console játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 ápr 02 p , 05:18
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12108

Ebben a topikban megírhatjátok,hogy melyik a kedvenc Virtual Console játékotok.
Nekem a Donkey Kong Country 1 2 3 ezek nagy kedvenceim voltak annó,valamint Paper Mario,Yoshi Story,Eartworm Jim 1 2

[ Módosítva 2010 aug 01 v , 05:52 ]
Vissza az elejére
Weboldal
tutajkk
2010 jún 04 p , 08:45

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 757
Én amivel most elkezdtem játszani az a Kirby Fun Pak, de majd még végigviszem mégegyszer a Mario World-öt is. Ami nagyon jó benne, hogy a játék közben bármikor ki lehet lépni, és így csinál gyorsmentést, ezért még a pontjaimat sem veszítem el, nem úgy mint régen. Még van sok más SNES játék is, amit tervezek, hogy végigviszem VC-n. N64-esek közül is sokkal játszottam már. A kedvenc N64-es játékom a Zelda: Majora's Mask. Ezen kívül a Lylatwars-al, meg az F-Zero X-el is játszottam, nagyon jók. A Paper Mariot is tervezem, hogy végigviszem egyszer 100%-ra. A puzzle league meg egy nagyon jó logikai játék. Van még egy nagyon jó dolog; a Pokémon Snap-ben a játékból lehet fényképeket küldeni a wii message boardra. Szerintem nagyon jók a VC játékok, és örülök, hogy egyre több játékot adnak ki rá. Remélem majd a Mario Partykat is kiadják rá, mert biztos lenne rá kereslet. Aminek nagyon örülnék az a Pokémon Stadium egy olyan funkcióval, hogy mondjuk egy GC-GBA kábellel hozzákötnék a wiihez egy GBA-t egy pokémon silverrel benne, és úgy lehetne használni, mint egy transfer pak-ot. Valahogy biztos meg lehetne valósítani, de kétlem, hogy valaha ezt megcsinálnák...

[ Módosítva 2010 jún 04 p , 08:47 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 jún 07 h , 06:08
Game-er

Regisztrált tag #1028
Azóta,hogy először írtam,tovább bővült a listám a Virtual Console játékok terén,hála a Connection Ambassador-nak.Ja és persze azóta volt is időm játszani velük. :d :-)
Szóval nagy kedvenc a NES játékok közül:Kirby's Adventure , Adventure Island , Super Mario Bros 2 , Super Mario Bros 3 , Mario Bros (főleg régen testvéremmel sokat nyomtuk) , Star Tropics , Star Tropics 2 , Double Dragon , Street Gangs , A Boy and His Blob (egyébként nagyon aranyos kis játék és a Wii-s verzió sem rossz.) , Probotector 2
SNES kedvencek:Final Fight , Final Fight 2 , Final Fight 3 (a három rész közül a harmadik a legtutibb,viszont mind a háromra igaz,hogy akár mennyit játszok vele sohasem tudom megunni,mindig szeretem első pályától a végéig végig tolni) , Kirby's Dream Land 3 (annak idején nem is hallottam róla,hogy megvan Super Nintendo-n,úgyhogy ez a játék teljesen új volt nekem.) , Kirby's Fun Pak (igazi csemege számomra,nagyon szeretem.Kb kettő hete volt elérhető a Shop Channel-ben.) , Super Picross (ez amúgy egy Super Mario-s játék,olyan sodoku jellegű,annak idején Game Boy-ra is kiadták.Nagyon jól megtudja tornásztatni az ember agyát.) , Super Mario RPG (pindurkát nehéz,de szuper kis játék.Régebben csak hallottam róla,de nem tudtam játszani vele,mert nem volt a tékában.) , Super Mario World (kár hogy nincs meg a Super Mario World 2:Yoshi's Island.Reméllem hamarosan elérhető lesz a Shop Channel-ben az 100% hogy leszedem,nagyon nagy kedvenc.) , Street Fighter Alpha 2 (szerintem az összes kiadott sorozat közül a legjobb.) , Super Metroid (annak idején nem játszottam vele,mert nem tetszett,de most hogy látni a sorozat új részeit rászántam magam és meg kell hogy mondjam kellemesen csalódtam benne,nagyon jó a története,magával ragadó.Minden Metroid rajongónak ajánlom.) , Donkey Kong Country , Donkey Kong Country 2 , Donkey Kong Country 3 (mindhárom SZUPER játék,gyönyörű grafikával,köszönet a Rare-nek érte,ezt is csak ajánlani tudom mindenkinek.) , Pac-Attack , Zombies , Ghoul Patrol , DoReMi Fantasy (ez a játék csak Japánban jelent meg anno Super Nintendo-ra.Aranyos játék.) , Super Punch-Out!! (kicsit nehéz,de szupcsi.)
Sega Mega Drive kedvencek:Earthworm Jim , Earthworm Jim 2 (eszméletlen jó játék mindkettő.) , Street of Rage 2 (ezeknek is mindhárom része szuper játék,csak ajánlani tudom mindenkinek.)
Nintendo64 kedvencek:Super Mario 64 , Paper Mario , Yoshi's Story , Kirby 64 , Sin and Punishment (ez is csak Japánban jelent meg Nintendo 64-en,nagyon SZUPER játék megéri a Wii pontokat.)
Nagyából ennyi,hogyha lesz még letölthető Virtual Console játék és tetszeni fog azt is megfogom írni.
Vissza az elejére
Weboldal
D@reeo
2010 jún 07 h , 06:34
Kereskedő

Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1509
Hát Norbi, neked van egy pár Nekem a Super Mario Bros.
Vissza az elejére
Weboldal
Art Mooney
2010 jún 07 h , 07:05

Regisztrált tag #1014
Regisztrált: 2009 nov 05 cs , 09:05
Üzenetek: 39
Nekem a Lylat Wars az ász.

[ Módosítva 2010 jún 07 h , 07:28 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 jún 07 h , 07:34
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát D@reeo,mióta ingyenes a NES , SNES és a N64 letöltése a Shop Channel-ből a Connection Ambassador óta kicsit visszamentem az időben és a retró játékokkal játszottam.Nagyon szeretem őket igazi kincsek számomra.Minden játékhoz fűz valami emlék régről.
Vissza az elejére
Weboldal
Krisi
2010 jún 16 sze , 10:41

Regisztrált tag #2118
Regisztrált: 2010 máj 02 v , 09:10
Üzenetek: 12
Az én kedvencem a paper Mario. Igaz, még nincs meg VC-n, de N64-en igen, és szerintem a valaha készített legjobb játék
Végigvittem azt hiszem háromszor simán, egyszer 100%-ra, egyszer pedig csináltam egy low level runt, ahol csak a bossokat és a kötelező ellenségeket győztem le... Ja, és csak BP-t növeltem ha véletlenül szintet léptem, HP-t és FP-t soha.
Vissza az elejére
Ninty Pilgrim
2010 aug 05 cs , 07:04

Regisztrált tag #2465
Regisztrált: 2010 aug 05 cs , 06:47
Üzenetek: 2
Talán a StarTropics. Nagy kedvenc.
Vissza az elejére
Birs
2010 aug 31 k , 01:54

Regisztrált tag #2506
Regisztrált: 2010 aug 15 v , 07:45
Üzenetek: 1
Norbi(HUN) írta ...

Hát D@reeo,mióta ingyenes a NES , SNES és a N64 letöltése a Shop Channel-ből a Connection Ambassador óta kicsit visszamentem az időben és a retró játékokkal játszottam.Nagyon szeretem őket igazi kincsek számomra.Minden játékhoz fűz valami emlék régről.

Ez a Connection Ambassador, az mikor segítesz a többi Wii tulajdonosnak regisztrálni és ők is kapnak 500 pontot és Te is mint segítő?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 aug 31 k , 10:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
Igen Birs,de erről a saját topik-jában és a LEIRÁSOK-ban többet találsz,valamint,ha kérdésed van ebben a témában azt ne itt tedd fel,hanem a saját topik-jában.

[ Módosítva 2010 aug 31 k , 10:54 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF