masinák

Fórumok
Wii Bleach: Shattered Blade
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Verekedős játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 ápr 04 v , 12:05
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12071
Aki szereti az anima-t annak csak úgy mint a Naruto,ez a játék is tetszeni fog.A játékról:A Bleach: Shattered Blade főszereplője a tizenöt éves Ichigo Kurosaki, aki különleges képessége révén képes látni a lelkeket, így azokat a túlvilági harcosokat is, akiket Soul Reaper néven ismerünk - az ő feladatuk, hogy megvédjék az emberiséget a gonosz Hollow-któl. Egy napon Ichigo találkozik Ruikával, egy Hollow által megsebesített Soul Reaperrel, aki minden erejét hősünkre hagyja. Így kezdődik az ő igazi kalandja.A Nintendo Wii irányítójának segítségével izgalmas akciójáték kerekedhet ki a Bleach-ből: a készítők szerint a választható 32 karakter mindegyike más-más játékélményt ígér, miután speciális képességeik és fegyvereik miatt minden szereplő más játékstílust követelhet meg.Az eredeti szinkronhangok mellett érdemes megemlíteni a többjátékos módot, melynek keretében havarjaink ellen is megküzdhetünk majd egy-egy arénában.Írjátok meg véleményeteket a játékról ti is.
##SANITISED## classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" WIDTH=640 HEIGHT=520 id="videoPlayer">##SANITISED## id="mymovie" width="640" height="520" flashvars="bwr=0&playerMode=embedded&movieAspect=4.3&mapp=embedded_640&gen=1&viewMode=sd&autoPlay=false¶msXML=http://au.gamespot.com/pages/video_player/xml.php?id=6175789&mode=embedded&width=640&height=520&newplayer=1&skin=eidotheaEmbedded640_43.xml" wmode="opaque" allowscriptaccess="always" scale="noScale" salign="lt" allowFullScreen="true" quality="high" name="mymovie" style="" src="http://image.com.com/gamespot/images/cne_flash/production/eidothea/release/eidothea.swf" type="application/x-shockwave-flash"/>##SANITISED##>##SANITISED##>

[ Módosítva 2010 aug 14 szo , 12:09 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Grimmjaw
2010 aug 13 p , 09:33

Regisztrált tag #2501
Regisztrált: 2010 aug 13 p , 09:25
Üzenetek: 1
Tényleg nagyon frankó játék, csak ajánlani tudom minden verekedős játék kedvelőnek. Mikor letöltöttem elöször nem voltam anime fan egyáltalán. De jobb játéknak tartottam már akkor is mint a MK: Armageddont ami wii-n addig a legjobb bunyós játék volt addig.
Akinek japánul megvan kérem, lécives ossza meg itt fórumon honnan töltötte, japánul nagyon hangulatos Elöször japánul volt meg majd a költözködésben eltünt a dvd és angolul toltam most de nagyon gyenge a "szinkron".
Próbáljátopk ki minnél többen nem fogtok csalódni.
Vissza az elejére
penisz
2010 szept 11 szo , 07:30

Regisztrált tag #2287
Regisztrált: 2010 jún 17 cs , 01:56
Lakóhely: Nyíregyháza
Üzenetek: 51
nekem a versus crusade jobban bejött, kevesebbet kellett várni a betöltéssel, nagyobbak voltak a küzdőterek, és szerintem a mozgás is jobb
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF