masinák

 

Fórumok
Electronic Entertainment Expo azaz E3
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Rendezvények,találkozók és minden,ami ide tartozik
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 jún 12 h , 03:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mondjál olyan játékot ahol a mini térkép és a felirat zavaróan rossz lenne,mert eddig én még nem találkoztam olyannal.
Nem azzal van bajom,hogy nincsen mivel játszanom,hanem hogy a kb.20 exkluzív játékból talán 3-5 olyan ami érdemleges.Az új X-hez olyan exkluzívokat kellett volna mutatni,hogy az emberek azon agyaljanak mikor fog már megjelenni az új X,hogy megvehesse.
Nálam egyelőre még nincs rá ok hogy leváltsam a Gears-es pakkomat egy X-re,mert csak azért hogy elmondhassam,"na az én konzolom a legerősebb" teljesen felesleges.Ha látom a rendszerét,hogy mit tud és meggyőző,akkor jöhet szóba a váltás.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 jún 12 h , 11:00


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Megnéztem az xbox konferenciát. Szerintem széles réteget érintettek. A Minecraft már sokkal jobban néz ki, ennek biztos örülni fognak a rajongók. Nekem tetszett A wow + MH keverék (ennek tudom elképzelni), a pixel városos és még volt valami EA-s játék a végén, ami szintén jól nézett ki. Az Oris játékot se felejtsük ki, az gyönyörű lesz.
Az AC és a zombik hidegen hagynak
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 12 h , 11:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Most lett vége az UbiSoft konferenciának és azt kell hogy mondjam idáig ez volt a legkellemesebb konferencia. Az új Rabbids és Mario keverék játék, kajak olyan mint az XCOM,egy stratégia alapú játék vicces köntösben.
Megy egy AC gameplay a konferencia után,ahol mutatnak ezt-azt a játékból és...Wow!!!Nagyon jól néz ki. Amúgy tetszik,hogy lehet craft-olni a fegyvereket,szinteket léphetünk,szóval sok újdonságot hoz ez az új rész.
Voltak még érdekes játékok.Így összegezve tetszett ez a Ubi konferencia.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jún 13 k , 04:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Lement a Sony konferencia is,ami pont olyan volt,amilyennek a Microsoft-nak kellett volna lennie.Kevés volt az a játék, ami ne keltette volna fel a figyelmemet.Még azok is lefoglaltak amikről tudni lehetett hogy jönni fog.Az új Monster Hunter mennyire jól nézett ki!A Detroit egy kajak jó game lesz ha kint lesz. A Spider Man megint barós volt.Az eddigi konferenciák amik tetszettek a Ubi és a Sony.Visszafogottak,de tartalmasak.
Kíváncsi leszek ezekután mivel rukkolnak elő a Nintendo-nál.
Vissza az elejére
Weboldal
Luie
2017 jún 13 k , 09:56

Regisztrált tag #3438
Regisztrált: 2011 febr 21 h , 09:01
Lakóhely: Sopron
Üzenetek: 167
Norbi, remélem csak grafikailag értetted, hogy jól néz ki ez az új "Monster Hunter".
Mert akármi is ez, de ez nem MH (játékmenetileg)...

Nagyon remélem, hogy nem ez a MH jövője. És még mielőtt bármi félreértés történne, nem azért nyavajgok, hogy nem jön ki Nintendora!
Amúgymeg PS4-en kívül még megjelennik Xbone-ra és PC-re is.

[ Módosítva 2017 jún 13 k , 09:57 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 13 k , 07:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen a kinézetre értettem.

Megvolt a Nintendo...???... talán adása,ha lehet azt mondani arra a cirka 25 percre.
Nos mi is volt...
Lesz új Kirby játék,Zelda DLC,Yoshi,Mario Odysseyy,Metroid Prime 4 még egy nyamvadt screenshot-ot sem kaptunk,Rocket League.Ezekenkívül Xenoblade 2 ,Fire Emblem ,Pokemon Tournament Mario & Rabbids,amikről már tudtunk.Sokmindent ígértek,de a Spotlight-ban nem sok mindent mutattak meg.A Treehouse-on viszont olyan játékokat mutatnak,amiről nem volt szó a Spotlight-ban.Majd kiderül,hogy mik vannak,amit csak a Treehouse-ban mutatnak meg.
Összegezve...hááát...nem vagyok nagyon elájulva.Talán majd a Treehouse adásai mutatnak meglepetéseket.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 jún 13 k , 07:59


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Még a ps4-es konferencia nekem hátra van, a spotlightot most néztem meg. Annak örülök, hogy nem csak jövőre ígérgettek játékot, hanem már nyáron jön a Xenoblade 2. A Yoshi cukinak néz ki, az Odysseyről szeretnék több mindent látni, hogy ez most micsoda. Egy nyílt világú Marió, vagy még is mi akar lenni.
Szerintem az MS jól felépítette az előadást. Tényleg minden réteg megtalálta benne a maga játékát, bár a "power"-ből vehettek volna vissza. A "világ legerősebb konzolja minden dimenzióban stb. kijelentéseket soknak véltem. Bár valószínűleg a tömegnek ez kell, hogy ha ekkora hangsúlyt kapott az erő és az exkluzivitás.

Meg Norbi az N évek óta nem csinál olyan konferenciát, ahol mindent egyszerre bejelent és a felére nem emlékszel utána. Elosztva potyogtatja az információkat.

Átrágtam magam a Sonyson is. Legalább nem egy üzleti jelentéssel kezdték. -végre elhagyták. Am nem csodálom, hogy nincsenek oda a Sony fanok A játékok nagy részéről tudtunk, a rajongók legnagyobb meglepetése a Spider man és az Undertale volt, mert a Lost of Us 2-ből semmit se kaptunk.
Norbi, Neked mindig a szomszéd fűje a zöldebb

[ Módosítva 2017 jún 13 k , 08:38 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 13 k , 09:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Már mint,hogy érted azt,hogy a "szomszéd fűje zöldebb"?

Apropó azzal nincs is gond hogy az N csepegteti az infókat,de az E3 elött azt mondták,hogy sok mindennel készülnek bejelentésekkel,ehhelyett megint a Treehouse-nak kell lerántani mindenről a leplet.
Remélem, hogy a Prime 4-ből lesz Treehouse-os gameplay.
Ha érdekel az Odysseyy és a Mario & Rabbids,akkor a Treehouse-os adást nézd vissza,mert játszottak velük nem keveset.Nekem amúgy nem nagyon teszik rz az új irány ami felé viszik a Super Mario-s játékokat.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 jún 13 k , 11:23


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 14 sze , 12:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azért ha az E3-as Direct-jük,Spotlight-juk vagy nevezzük akárminek nem mindig sikerül nekik fényesre,a Treehouse-os élő adásuk messze a legjobb.Mióta elkezdődött folyamatosan nézem (mint minden évben ),voltak hosszabb gameplay-eik minden olyan játékról amik érdekeltek és még lesznek is mivel a Treehouse junius 13-15-ig fog közvetíteni,valamint itt van lassan éjjel egy óra,de még mindig van mit közvetíteni.
Amúgy jelenleg a Splatoon 2 invázió megmérettetés megy,ahol a japók hozzák a GOD-os formájukat.
Apropó... a Microsoft is úgy látom átvette ezt a Treehouse-os hagyományt,mert ők is háromnapos élő közvetítést adnak Xbox Daily néven.


UPDATE...

Győztek az amcsik a japók ellen.Érdemes megnézni az egész mérkőzést,mert nagyon jól sikerült.
Éjjel két óra van pontban és ezzel vége a Treehouse közvetítésnek.

[ Módosítva 2017 jún 14 sze , 02:04 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.4011 másodperc, 0.1473 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,608kb