masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 nov 13 p , 01:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen,a Game Pass egy jó dolog, ahogy azt korábban is írtam.Viszont nekem a konzolok 185.000Ft-os árát valahogy nem veszi be a gyomrom.
Anno mikor a PS3 megjelent 165.000Ft-os árral (asszem) elszörnyűlködve néztem ezt az árat.Kb most is így vagyok ezzel.Akkor a játékok áráról még nem is beszélve...
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 13 p , 01:34


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 13 p , 01:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó,de akkoriban az a 165.000 ért annyit mint most ez a 185.000....
Sok ez így is úgy is.Csak azt remélem hogy a Nintendo nem fog ugyan ebbe a hibába esni.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 13 p , 07:20

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
hunMyrte írta ...

Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.


Kicsit más téma: Ha jól látom, vhogy, vmikor mi ismerősök ismerősök lettünk Boxon. Alig szoktalak látni online, tehát vagy offline játszol (ha egyáltalán van e olyan még), vagy éjjel.

Amúgy sztem is baromi sokba kerülnek. Nekem a konzol is drága, a játékokat már meg sem említem. Ja és sztem a Switch is baromi drága, függetlenül attól, hogy jók a játékok, de maga a konzol minősége, hááááát nem az igazi. Sztem a Wii volt a legmenőbb kinézetre. Vhogy olyan minőségi benyomást keltett.


resolve3 írta ...

hunMyrte írta ...

Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.


Kicsit más téma: Ha jól látom, vhogy, vmikor mi ismerősök ismerősök lettünk Boxon. Alig szoktalak látni online, tehát vagy offline játszol (ha egyáltalán van e olyan még), vagy éjjel. NybisT néven vagyok fent.

Amúgy sztem is baromi sokba kerülnek. Nekem a konzol is drága, a játékokat már meg sem említem. Ja és sztem a Switch is baromi drága, függetlenül attól, hogy jók a játékok, de maga a konzol minősége, hááááát nem az igazi. Sztem a Wii volt a legmenőbb kinézetre. Vhogy olyan minőségi benyomást keltett.



[ Módosítva 2020 nov 14 szo , 02:22 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2020 nov 13 p , 07:56


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
resolve3 írta ...

hunMyrte írta ...

Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.


Kicsit más téma: Ha jól látom, vhogy, vmikor mi ismerősök ismerősök lettünk Boxon. Alig szoktalak látni online, tehát vagy offline játszol (ha egyáltalán van e olyan még), vagy éjjel.

Amúgy sztem is baromi sokba kerülnek. Nekem a konzol is drága, a játékokat már meg sem említem. Ja és sztem a Switch is baromi drága, függetlenül attól, hogy jók a játékok, de maga a konzol minősége, hááááát nem az igazi. Sztem a Wii volt a legmenőbb kinézetre. Vhogy olyan minőségi benyomást keltett.


Pedig tegnap játszottam is a fatal bullet és a night in the wooddal.


Vissza az elejére
hunMyrte
2020 nov 13 p , 08:43


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Megjött az első RTX-es játék xboxra, úgyhogy össze is van hasonlítva a PC-vel:


Vannak kompomisszumok a PC-hez képest. De így is elég impresszív egy olyan konzolhoz, ami annyiba kerül (körülbelül, több féle felszereltséggel van, van amelyik olcsóbb, van amelyik drágább), mint a szóban forgó videókártya.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 14 szo , 02:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
resolve3 írta ...

hunMyrte írta ...

Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.


Kicsit más téma: Ha jól látom, vhogy, vmikor mi ismerősök ismerősök lettünk Boxon. Alig szoktalak látni online, tehát vagy offline játszol (ha egyáltalán van e olyan még), vagy éjjel.

Amúgy sztem is baromi sokba kerülnek. Nekem a konzol is drága, a játékokat már meg sem említem. Ja és sztem a Switch is baromi drága, függetlenül attól, hogy jók a játékok, de maga a konzol minősége, hááááát nem az igazi. Sztem a Wii volt a legmenőbb kinézetre. Vhogy olyan minőségi benyomást keltett.


resolve3 írta ...

hunMyrte írta ...

Hát ha a 165-höz hozzáadod az inflációt és a gyenge forintot, akkor kijön a 185, persz ez a játékok árát nem magyarázza.


Kicsit más téma: Ha jól látom, vhogy, vmikor mi ismerősök ismerősök lettünk Boxon. Alig szoktalak látni online, tehát vagy offline játszol (ha egyáltalán van e olyan még), vagy éjjel. NybisT néven vagyok fent.

Amúgy sztem is baromi sokba kerülnek. Nekem a konzol is drága, a játékokat már meg sem említem. Ja és sztem a Switch is baromi drága, függetlenül attól, hogy jók a játékok, de maga a konzol minősége, hááááát nem az igazi. Sztem a Wii volt a legmenőbb kinézetre. Vhogy olyan minőségi benyomást keltett.





Egy tablethez képest valóban nem olcsó a Switch sem,de még mindig barátibb mint a konkurenseké.A minőség sajnos már nem a régi a Nintendo-nál sem.Mondjuk bízom benne hogy ez csak a Switch esetben van így és egy asztali gépnél már más lesz a helyzet.A Switch játékai is olcsóbbak mint a konkurenseké és az exkluzívjaik páratlanok.
Amúgy nekem meg a WiiU volt ami hozta a minőséget,pont úgy mint a korábbi gépei.Sajna a Switch-nél ez már nem sikerült.

Amúgy csak én látom hogy a Microsoft nem nagyon hozza a saját exkluzívjait? Már a Launch-nál ott kellett volna lenni a nagy ágyúinak,de megint semmi érdemleges, csak a multiplatformokat mutogatják.
Ellenben a Sony hozta amit kellett nagyon jól.
IGN-es PS5 teszt a PS topikba....nincs mit hozzáfűznöm.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 14 szo , 12:24


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nem Norbi, még ott sincsen. Van Pokember és Sachboy ami ps4re is van, godfall pcre is megjelent. Körülbelöl a Demon's souls az egyedüli ps5 cím jelenleg. Később persze még jelenik meg pár cím. Épp csak annyi, hogy legyen némi különbség a Series X-szel szemben, ha már teljesítményben alább hagy. De ez is azt mutatja, hogy csak azért vedd meg a következő gereációt, mert szebben fog rajta futni a játék.

Am ez is egy olyan tendenciát mutat, hogy szép lassan eltűnnek az exkluzívok. A horizon zero dawn (ennek a következő része is jön ps4re) is megjelent PC-re bő 3 évvel a megjelenés után. Még több ps4es játék jön pcre. Nem mindegy, hogy 10 vagy 13 millió eladott példány van egy címből. Am pc-s eladások majdnem ütötte a witcher 3 eladások adatait. Szóval biztos dollár jelecskék ugrálnak a főnökök szeme előtt.

Az Xboxnál az lesz a nagy különség, hogy bevásároltak egy rahedli kiadót, ezeknek a címei a mejelenéskor már ott lesznek a game passban. Ps5 esetében megveheted 20.000-30.000 ft-ért. Ha utána eladod akkor se biztos, hogy olcsóbban fogsz kijönni. Ráadásul Phil Spencer meg elejtett egy olyat, hogy az se vágná őket a földhöz, ha kihagyná a többi platformra a megjelenéseket. Ez azért jó pár címtől fosztaná meg a ps5 tulajokat. Doom, Fallout, Quake, Wolfenstein.... szóval be vannak tárazva, hogy mindenképp jól teljesítsenek.

Példának, ahogy a Disney felvásárolta a Marvelt, szép lassan eltűntek a Marvel filmek, sorozatok a Netflix kínálatából.

[ Módosítva 2020 nov 14 szo , 12:43 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 14 szo , 02:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mondjuk én a Bethesda játékaiért sosem voltam annyira.PS-en még ott van a Playroom is,ami nagyon jól demonstrálja a kontrollerben rejő lehetőséget.
Amúgy igen, ahogy azt mondtam korábban is a Microsoft-nak az egyetlen ütőkártyája a Game Pass,ha az nem lenne nekik,mára az Xbox is eltünt volna.A 2-3 exkluzív nagyon kevés egy konzol esetében.Tudod mit szeretek a PS exkluzívjaiban?...Hogy hasonlóak mint a Nintendo-é,itt is megvannak az agytekervényeket mozgató puzzle részek.Az Xbox-nál ezt hiányoltam nagyon az exkluzívokból.Jó a Gears és a Forza,de ennyi.Ha a Gears-nek nem lenne Horda-ája nem lenne miért elővenni,.Talán az egyetlen játék ami hozta ezt a fillinget nálam Xbox-on az a Recore volt,amit meg ugye nem a Microsoft, hanem a Retro Stúdió csinált.

Egy szó mint száz,itt az Xbox-ra dömpingbe kellene dobálni a SAJÁT fejlesztésű exkluzívokat nem a más fejlesztőbrigádokéval arcoskodni.Nálam ez a fejlesztő csapatok felvásárlása arra utal rávilágítani, hogy a Microsoft-nál nincs tehetség.
A Game Pass és az VILÁG LEGERŐSEBB vasa kevés a "győzelemhez".

A Sony tanult a Nintendo-tól és mert kockáztatni,meg is lett az eredménye.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 14 szo , 03:12


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
A Playroom egy demo termék, mint ami anno volt Wii U esetében a Nintendo Land.

A Recore is Microsoft Studios termék és nem utólag vásárolták meg.
A nincs tehetség enyhén szóval tulzás és előítéletes. A Halo nem csak annyiból áll, hogy mész Masterchieffel és mindenkit szétlősz. Elég nagy univerzumot építettek mögé. És az Ori and the blind forest? Switchen is mennyire örültek, hogy végre játszhatnak vele. Fable, Ilomilo, Sea of Thieves, Kameo, Hellblade-t próbáltad már?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2010 másodperc, 0.0690 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,677kb