masinák

 

Fórumok
Sadness
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 máj 20 cs , 07:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A Sadness egy fekete-fehér, azaz noir filmeket idéző, 1910-es években játszódó alkotás. Hősnője Maria Lengyel, aki narkolepsziás fiát Alexandert próbálja megvédeni. A túlélő horror kategóriájú mű Ukrajnában játszódik, amely ebben a korban a népek olvasztótégelye volt, hisz több nagy birodalom(Orosz Cárság, Osztrák-Magyar Monarchia)között helyezkedett el. A játékban a szláv mondavilág rémségeivel kell megküzdenünk, a valóság és téboly határán táncolva. A játéknak egyedi hangulattal, mentésrendszerrel rendelkezik, csak erős idegzetű felnőtteknek ajánlott. :shocking , :O.o .O






[ Módosítva 2013 jan 30 sze , 06:24 ]
Vissza az elejére
Weboldal
anner
2010 máj 20 cs , 07:21

Regisztrált tag #935
Regisztrált: 2009 aug 25 k , 05:08
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 22
Őőőő ,ez a játék jegelve van,évek óta nem hallat magáról semmit,valószínű a fejlesztők már félre dobták,még a 2006-os E3-on került elő,hogy készül,de azóta szinte semmi információ róla,én is nagyon vártam már hogy mikor lesz belőle valami,de sztem már ezt sose tudjuk meg

[ Módosítva 2010 máj 20 cs , 07:26 ]
Vissza az elejére
anner
2010 máj 20 cs , 07:42

Regisztrált tag #935
Regisztrált: 2009 aug 25 k , 05:08
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 22
Egyebként a zenéi nyilvánosságra kerültek,akit érdekel itt meghallgathatja
{link}

[ Módosítva 2010 máj 20 cs , 07:43 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 máj 20 cs , 08:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Sajna igazad van kicsit jobban belebonyolódtam és hát a sztori így szól: játék fejlesztését segítő Frontline Studios kijelentette,hogy nem kívánják tovább folytatni a közös munkát a lengyel gárdával.Ez (amellett, hogy a mindössze 14 alkalmazottat számláló Nibris egyedül lenne kénytelen befejezni a munkát) azt jelenti, hogy egyben kiadó nélkül is maradt a játék, ugyanis a fenti cég intézte az ehhez kapcsolódó ügyeket is. Ezek után kérdéses, hogy viszont látjuk-e még az egyik legígéretesebb Wii játékot... :shrug
Vissza az elejére
Weboldal
anner
2010 máj 20 cs , 08:21

Regisztrált tag #935
Regisztrált: 2009 aug 25 k , 05:08
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 22
Állítólag,még nem is volt rendes grafikus motor a játék alatt,csak elképzelések voltak..
Egyébként én is remélem ,hogy találnak egy rendes fejlesztő csapatot,és napvilágra kerül a játék,de azt is kétlem,hogy az új csapat képes lenne megvalósítani,azt,amit az eredeti kiötlő magálmodott.Néhány kép,hogy miről is beszélek
{link}
{link}
{link}
{link}
Én nagyon sajnálom,mert valóban egy egyedi és lenyűgöző horror játék lehetett volna belőle
Vissza az elejére
Lien
2010 máj 20 cs , 10:55

Regisztrált tag #771
Regisztrált: 2009 ápr 29 sze , 09:17
Üzenetek: 481
Fú, erről a játékról hallottam, hogy fa a lesz, vagy lenne.
Volt még egy játék, amiről se kép, se hang. asszem Winter volt a neve, az is ilyen horror szerű akart volna lenni.

[ Módosítva 2010 máj 20 cs , 11:06 ]
Vissza az elejére
nudicunci93
2011 jún 18 szo , 04:13

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
van ám jó hirem is ( beirom u.a. mint n*ore-ra )ezt a játékot anno elkezdték csinálni és el is jutottak a végéig, csak nem tudták kiadni, mivel a "producer"-nek elege lett az állandó késleltetésből meg halogatásból stb.a játéknak annyi volt csak a hibája h sok volt benne a bug, és új graf.motor-t akartak alá tervezni.ezt a producer megelégelte, és ennyi a játékról.de itt jön a jó hir !!! a szemfüles készitők szereztek egy kiadót, vagy kit/mit aki ilyen limited edition-be kiadta az addig elkészült játékot úgy bugosan meg mi 1más.szóval limited edition-.be ez a játék kint porosodik vkiknek az iróasztalukon mert arra nem képesek h feltegyék egy ... cenzóra--> fájlmegosztó oldalra <-- cenzúra .... durván ennyi a jó hir, szóval nincs veszve semmi sem :-) előbb utóbb csak el jut mdenkihez a limited edition változat, ha már az igazi nem tud :-(
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1767 másodperc, 0.0735 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 61. Memória használat: 1,436kb