masinák

 

Fórumok
Rock Band 2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 máj 04 k , 09:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A játék megjelenésekor egyesek véleménye szerint kissé talán silány minőségű perifériákat nem csak kinézetre dolgozták át, hanem komolyabb fejlesztések is történtek. A dob lábpedálja immáron életerős fém megtestesülésben várja a taposást, így garantáltan nem fog eltörni, legfeljebb ha kedvenc vízilovunkat ültetjük a hangszerhez. :d :-) XD xDAz új gitár külsőre nagyon hasonlít az eredetihez, azonban az ígéretek szerint a strum bart sikerült kicsit kipofozni, s az eszköz mindemellett automatikusan a tévéhez hangolja magát. További fontos változások történtek a kényelmi funkciók terén is. Kedvenc nótáinkból ezentúl saját gyorslistát állíthatunk össze, így nem kell állandóan a menüben barangolni értük, egy gombnyomással elindíthatjuk a kívánt számot. Egyszerűsödött az új játék indítása is, alig néhány pillanat, s a program máris készen áll arra, hogy három haverral megmutassuk, milyen is az igazi rockzene.Ha túl vagyunk az esti bulin, a barátok / barátnők már hazamentek, s mi kissé hasogató fejjel komolyabb kihívásra vágyunk, akkor a kampány módot kell keresnünk. A mostantól csak World Tour néven futó mókába végre egyedül is belevághatunk, kedvenc hangszerünkhöz pattanva. Világhódító utunk során kisebb Tour Challenge feladatokba is belefutunk majd, ezek egy-egy adott előadó vagy album körül csoportosulnak. Ahogy új számokat vásárolunk magunknak a neten keresztül, újabb kihívások is elérhetővé válnak. Megvalósul azok álma is, akik vadonatúj ismerősükkel játszanák végig a World Tourt: az ígéretek szerint immáron online együttműködésre is lehetőség nyílik a bandatagok között. A netes opciók közé bekerült a Battle of the Bands is, ahol a rivális csapatok dönthetik el egymás között, kinek járna a Szigeten a Nagyszínpad. Mivel sokan panaszkodtak a dobolás nehézségére, a Harmonix egy vadonatúj oktatást dobott össze, hogy immáron a legnehezebb fokozaton se legyen lehetetlen világszínvonalú szólókat nyomni.A végére hagytam a legnagyobb jóságot: a kiadó senkire sem erőlteti rá a kissé borsos árú hangszerek újbóli megvásárlását. Aki anno beszerezte az első Rock Bandet, az nyugodtan használhatja az eszközöket a második részben is, ráadásul a korábban letöltött zenéket is könnyedén átvihetjük a folytatásba. Ha mindehhez hozzátesszük a lemezre alapból felpasszírozott, kissé több mint nyolcvan nótát, s a saját számok létrehozásának lehetőségét, elmondhatjuk, hogy végre tényleg odafigyeltek a játékosok igényeire. Nem túlzás kijelenteni, hogy a Rock Band 2 még inkább a haveri összeröffenések részévé válhat a jövőben, miközben az elhivatott magányos farkasok is megtalálják benne számításukat.
##SANITISED## classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392"> ##SANITISED## src="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=40166" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392">##SANITISED##> ##SANITISED##>

Vissza az elejére
Weboldal
quieT
2010 máj 31 h , 11:08
Wiivát!

Regisztrált tag #971
Regisztrált: 2009 szept 16 sze , 10:13
Üzenetek: 107
Tudja valaki, hogy miért nem lehet ezt itthon kapni?
Vissza az elejére
Mohikan
2010 máj 31 h , 11:35

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Quiet írta ...

Tudja valaki, hogy miért nem lehet ezt itthon kapni?

Nem
Ezért rendeli meg az ember az amazon-on, vagy az ebay-en (co.uk ajánlott a vám miatt ).
Vissza az elejére
Weboldal
quieT
2010 máj 31 h , 12:38
Wiivát!

Regisztrált tag #971
Regisztrált: 2009 szept 16 sze , 10:13
Üzenetek: 107
Igen, én is a Brit eBay-el szemezek, de most jöttem rá, hogy a nemrég vásárolt 8gigás SDHC kártyámmal jól megszívattam magam. Ugyanis a Rock Band 2 még a 4.0-ás frissítés előtt jelent meg, így nem tudok a memóriakártyámra DLC-ket letölteni, amik miatt egyáltalán érdekel a játék
Rock Band 3 karácsonykor? (Reméljük, hogy támogatja majd a RB 2 DLC-ket) Ohh man... nagyon soká van.
Vissza az elejére
Mohikan
2010 máj 31 h , 01:03

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Viszont a DLC-ket látod az adatkezelőben, így át tudod másolni őket az SD-re. Nekem legalábbis sikerült, és látja is őket a RockBand 2 (lejátszani még nem próbáltam, de beszámolok délután, külföldi fórumok szerint megy).
Egyébként a játék maga is felkínálja az SD backup lehetőségét, amit illik is használni A GH-val ellentétben azonban sajna belementi a Wii memóriába is, azonban ez orvosolható (lásd előző mondatom).

[ Módosítva 2010 máj 31 h , 01:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
quieT
2010 máj 31 h , 06:52
Wiivát!

Regisztrált tag #971
Regisztrált: 2009 szept 16 sze , 10:13
Üzenetek: 107
Ömm homályosan értem, amit mondasz. Ha letöltök valamilyen DLC-t, akkor azt először a Wii-re menti a Rock Band 2, majd ha kilépek a játékból, akkor a Wii menü mentés-kezelőjében át tudom másolni a DLC-ket az SDHC kártyámra.
Ez így rendbe is van, de én interneten mindenhol azt olvasom, hogy mivel a játék a 4.0-ás firmware előtt jelent meg, így nem támogatja az SDHC kártyákat, csakis a sima SD-ket maximum 2 GB-ig.(Mivel nekem egy 8 gigás SDHC-m van) Így a kártyán tárolt tartalmakat minden játékindítás előtt vissza kellene másolnom a Wii memóriájába, amibe kötve hiszem, hogy egy idő után elférnének.
Te milyen kártyát használsz a DLC-k tárolására?
Vissza az elejére
Mohikan
2010 máj 31 h , 07:07

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Quiet írta ...

...
Te milyen kártyát használsz a DLC-k tárolására?

Nekem csak egy mezei 1GB-os van. Ami bőven elég, mivel a kevéske backupot ami van, WD passportról futtatom, nem SD-ről.
De most ezért nem fogok venni egy 8GB-ost, hogy kipróbáljam, mindenesetre szerintem egy backup erejéig neked is megér egy próbát a RB2.


[ Módosítva 2010 máj 31 h , 07:07 ]
Vissza az elejére
Weboldal
NestQuick
2010 jún 10 cs , 07:59

Regisztrált tag #899
Regisztrált: 2009 júl 27 h , 02:24
Üzenetek: 99
Hali!

A RB2 max 2 GB-s SD kártyát ismer fel. Az első inditásnál a játék megkérdezi, hogy az SD kártyát akarod e használni a DLC-k tárolására. Ha igen, akkor a DLC letöltésekor elsőnek a Wii-re menti a számot, majd átmásolja az SD-re, szoval a Wii-n mindig kell hagyni kb 200-300 block-nyi helyet.

Egyébként a héten szereztem hangszereket, az RB2-t, a Lego RB-t pedig vinyóról nyomatom. Volt is vele problémám, mire a backup-féle játék felismerte a hangszereket (USB támogatás miatt)
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2010 jún 10 cs , 08:04

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Hiába állítottam be így, a Wii-re menti, csak közli, hogy csinált backup-ot az SD-re, manuálisan kellett átmásolnom.
Vissza az elejére
Weboldal
NestQuick
2010 jún 10 cs , 08:07

Regisztrált tag #899
Regisztrált: 2009 júl 27 h , 02:24
Üzenetek: 99
Nekem rámenti a Wii-re majd áthelyezi. Nem tudom, akkor h nálad miért csinálja úgy.

Valaki nem akar online játszani?
FC: 0372-9870-8654

Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1820 másodperc, 0.0734 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,545kb