masinák

 

Fórumok
Sorozatok, Filmek,Mozi....
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Dacsi
2008 júl 18 p , 10:31
Dacsi

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2007 júl 10 k , 10:59
Üzenetek: 98
Szégyenlem bevallani, de még a South Park is nagy kedvencem!
Vissza az elejére
ginfo
2008 júl 18 p , 10:43
Vendég

az miért szégyen az tök jó
Vissza az elejére
Rambo
2008 júl 18 p , 11:17

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2008 júl 17 cs , 06:43
Üzenetek: 26
ja az nagyon jó ezt mért szégyelled !dodge én is szeretem!!
Vissza az elejére
hegeduscs
2009 nov 28 szo , 05:40

Regisztrált tag #810
Regisztrált: 2009 máj 25 h , 07:47
Lakóhely: Szeged
Üzenetek: 5
Ismeritek a Chuck sorozatot?Mo-n is adták az első évadot, de nem folytatták. Ilyen geek csákóról szól, akinek államtitkok másolódtak fel az agyába.
üdv:Csabi
Vissza az elejére
zsloti
2009 nov 28 szo , 07:27

Regisztrált tag #1081
Regisztrált: 2009 nov 16 h , 09:45
Üzenetek: 143
A chuck is bejött kár hogy nem adják tovább:(
Nekem a stargate összes része,reapers(démonirtók),Dr. House ami kötelező
zs
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 jún 02 sze , 02:34
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jön a következő Resident Evil film, ami szeptemberben mutatkozik be,egypár képet nézhetünk meg belőle.A Resident Evil már megélt három élőszereplős filmet és egy CG animációt, de idén szeptemberben jön a negyedik élőszereplős mozi is, ráadásul 3D-vel megtámogatva. A főbb szerepekben Milla Jovovich, Ali Larter (Claire) és a szökésből megismert Wentworth Miller aki Chris szerepét alakítja. Miller most először kap szerepet Resident Evil filmben, éppen ezért magasak az elvárások vele szemben, főleg, hogy sokan nem éppen kitörő lelkesedéssel fogadták az ő jelenlétét.A film egyébként már a négyes és ötös számmal ellátott játékepizódokból is merít, vagyis feltűnnek a plaga zombik és egy trailer tanúsága szerint még egy Majini-vel is összefutnak hőseink. Tudjátok az a nagydarab csuklyás, fejszés a Resident Evil 5-ből.Az új epizód picit változtat az elődökhöz képest, Alice-nek, azaz Milla Jovovichnak ezúttal nincs természetfeletti ereje, inkább csak a fegyverek tuningolásával próbálja túlélni a holtak támadásait. A 3D-s és IMAX mozikba készülő Afterlife-ban Alice néhány túlélőt Los Angelesbe vezet el, ám hamarosan rájön, hogy ezzel önmagát csalja csapádba. Ezúttal viszont segítséget is kap, mert 1-2 régi arc ismét visszatér a történetbe. A film 2010 szeptemberében mutatkozik be, a sorozat történelmében először 3D változatban is.NAGYON,NAGYON,NAGYON VÁROM MÁR!!!!! ##SANITISED## width="640" height="385">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/hE_em-0FFeo&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">##SANITISED##>##SANITISED##>

[ Módosítva 2010 jún 02 sze , 02:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 jún 02 sze , 03:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tron: ÖrökségAz 1982-es klasszikus folytatása, ami egy trilógia nyitó darabja lesz. Azoknak aki nem tudnák miről van szó :Flynn fiatal számítógép-zseni, aki játékprogramok fejlesztésével foglalkozik. Balszerencséjére egy komputer-kalóz célpontjává válik, aki egy új lézeres letapogató berendezés segítségével adathalmazzá változtatja Flynn-t, és digitális “lényként” újrateremti a számítógép 3-dimenziós, grafikus világában. A villámgyors, és halálos játékok szemkápráztatóan színes világában Flynn segítségére siet Tron, egy digitális “katona”, aki hátborzongatóan izgalmas kalandokon és veszélyeken keresztül igyekszik eljuttatni Flynn-t a központi processzorhoz, ahol a programozó talán kiiktathatja az életére törő gépeket és lényeket irányító szoftvert!Ez volt a klasszikus változat és most jöjjön az új története:Sam Flynn (Garrett Hedlund), tech-mániás 27 éves srác, aki eltűnt apja, Kevin Flynn (Jeff Bridges) keresése közben rátalál Tron világára, ahol apja 25 éve csapdába esve él. Hű barátja, Quorra (Olivia Wilde) és apja segítségével Kevin megpróbálja megtalálni a kiutat a csapdákkal és halálos veszedelemmel teli virtuális világból, ami immár sokkal fejlettebb, mint apja idején volt. 3D high-tech kalandfilm egy sosem látott mértéken kidolgozott digitális világban.##SANITISED## width="640" height="385">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/NduBv6RrR7Y&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">##SANITISED##>##SANITISED##>

[ Módosítva 2010 jún 02 sze , 03:07 ]
Vissza az elejére
Weboldal
DarkLovers
2010 jún 02 sze , 07:52

Regisztrált tag #83
Regisztrált: 2008 jan 26 szo , 08:19
Lakóhely: Bp - Mohács
Üzenetek: 44
Abszolut kedvenc : A nevem Earl !legjobb!!!
aztán pár kivételével szinte az összes a comedy centraltol
de a Dexter is a favoritok között van és nem a mesére gondolok
Vissza az elejére
Weboldal
vahlor
2010 jún 02 sze , 09:42

Regisztrált tag #1067
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 01:18
Üzenetek: 107
Jajj ez az új Resident Evil,csak éppen az utómunkás programokat nem reklámozták.Fusion Camera system...3d technology...ki a f szt érdekel?A film legyen jó ne a technológiai zagyvaságokat lökjék.

Tron: Tetszik,a soundtrack és a szinkron is jó lesz.

[ Módosítva 2010 jún 03 cs , 12:17 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 jún 03 cs , 12:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én mindkettőre kíváncsi vagyok.Igazából ha 4D-s lenne a Resident Evil az lenne csak a tuti.A 4D annyit tesz,hogy a karakterek,figurák,tárgyak lejönnek a vászonról ami szerintem sokkal nagyobb élmény(Főleg a Resident Evil esetében) mint a szimpla 3D.Nem tudom hallottatok-e már a 4D-s moziról,manapság már nem új dolog.Én először 2001-ben Olaszországban azon belül Ravennában a Mirabilandia-n láttam egy 20 perces 4D-s filmet ami nekem legalábbis nagy élmény volt akkoriban.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2347 másodperc, 0.0957 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 73. Memória használat: 1,586kb