masinák

Fórumok
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Kaland Játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
desolator
2012 febr 10 p , 01:27

Regisztrált tag #2555
Regisztrált: 2010 szept 01 sze , 09:04
Üzenetek: 105
Norbi(HUN) írta ...

Persze,persze értem,de egy JRPG meg egy kaland játék között sok különbség van.
Egy RPG-nek jóval tartalmasabbnak kell lenni mint egy sima kalandnak. (Ez álltalában így is szokott lenni.)
Amúgy megértelek,mert az 53 óra tényleg kevéskének tûnik.

Az a szívás, hogy végigtoltam és a hülye fejemmel rányomtam a végén, hogy elfogadom a hero módot ezzel meg persze felül is írta az addigi mentésemet így már esélyem sincs megcsinálni a maradék feladatokat, csak ha elölről kezdem az egészet.
Vissza az elejére
rorr
2012 febr 11 szo , 12:47

Regisztrált tag #1912
Regisztrált: 2010 márc 11 cs , 10:45
Üzenetek: 155
Én elmentettem a vége előtt.Így jobban jártam.Egyébként nem is árt elmenteni néha az állást.A Thunder Dragon küldetést amikor nagyon jó tárgyakat és rengeteg pénzt lehet szerezni a főellenfelek újra legyőzésével végigjátszotta valaki???
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 febr 11 szo , 12:47
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12071
desolator: - Az gáz.
Úgy jártál akkor mint én a Metroid Prime 3-al.

Mohikan: - Bizony ezzel teljes mértékben egyet értek veled én is.
Hogy is mondtad anno.....? "Hol vannak azok a baró game-ek mint anno amivel el volt az ember heteket,hónapokat is.
Vissza az elejére
Weboldal
Szandra05
2012 ápr 22 v , 01:10

Regisztrált tag #3324
Regisztrált: 2011 jan 20 cs , 10:25
Üzenetek: 71
Jééééjjj, én meg még csak nem rég kezdtem el, de nagyon élvezem Nem is tudom hány órája játszom, de legutoljára 8x volt, bár én sokat szoktam nyünyörögni mindenfelé, arra is, ahol épp semmi feladat nincs... Valahol az utolsó előtti összecsapás környékén járok, de most elmenekültem side questezni

Hát ebben is van fantázia, mint a korábbiakban is. De mindig rá tudok csodálkozni, micsoda feladványok vannak. Na meg ez a Ghirahim

Viszont nem volt jó ötlet rögtön az Ocarina of Time után nekiállni, mert néha meg-megrémülök, hogy hol van pl az a vas csizma, és nehéz rájönni, hogy az nem is a Skyward Sword-ben volt, amire gondolok
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 ápr 22 v , 03:36
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát igen,a Zelda-ákban én is leginkább a szuper kis feladványokat,rejtvényeket és a tuti kalandokat szeretem.
Nagyon nagy élmény volt nekem az Ocarina of Time és a Majora's Mask is.
Vissza az elejére
Weboldal
csuri04
2015 febr 23 h , 03:16

Regisztrált tag #4477
Regisztrált: 2012 dec 20 cs , 05:23
Üzenetek: 95
Sziasztok.
Lehet nem jó helyen kérdezem, de az van hogy játszom a zelda skyword swordot wii-n.
Úgy tűnik valami nem stimmel mert amikor elérek a song of hero küldetéshez, nem tudom mit kell csinálni.
gondoltam utána nézek a neten, azonban valami bugról írnak ami miatt nem lehet az adott küldetést teljesíteni.
Az a kérdésem, hogy aki végig játszotta ezt a csodálatos játékot milyen megoldást választott a fent említett probléma megoldására.
Shop Channelből letöltött save data update channel nem segített.

Válaszotok köszönöm.
Vissza az elejére
TomChaos
2015 febr 23 h , 08:27

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Nekem semmi sem bugolt be. Kb 2 hónapja csnáltam meg. Ign.com on nézted a walkthroughot?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 febr 23 h , 09:54
Game-er

Regisztrált tag #1028
Vagy YouTube-on?
Vissza az elejére
Weboldal
csuri04
2015 febr 24 k , 11:14

Regisztrált tag #4477
Regisztrált: 2012 dec 20 cs , 05:23
Üzenetek: 95
Sziasztok.
Igen néztem. Hozzáteszem pendriveről nyomatom, szóval hogy finoman fogalmazzak nem eredeti a játék.
Elvileg miután legyőztem a Parazitát a Leviathasba elmondja hogy Triforcet hogyan lehet megtalálni...
Szükséges a Songs Of Hero küldetés teljesitése.
Nos utánna az Ign illetve a youtubeos végigjátszások szerint elkell utaznom Faron erdejébe ahol újr megkell küzdeni a Szörnyeteggel.

Nálam semmit nem ad be ugyan ott vagyok nem jőn elő a szötny stb.
Ahogy keresem mitkelene tennem mert minden végolig játszásnál amit néztem meg küzdöttek 3.szor is a Szörnyel.
Az Ign-ezt találtam:
IMPORTANT!
There is a known game-breaking bug that occurs if you obtain the song pieces outside of a specific order - your best bet is to head to Faron Woods first. There is a free "...Save Data Update Channel" (Similar to a "patch") that you can download from the Wii Shop Channel that will modify your save file and fix your broken game. More information about this bug/glitch, and the fix(es), on the Nintendo Support page for Skyward Sword.

Szóval ahogy olvasgattam Nintenxo shopból le lehet tölteni a Save data skyword channelt az segit állitólag, de ujra kell kezdeni a játékot.

Azért köszi.
Vissza az elejére
TomChaos
2015 febr 24 k , 11:37

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Hát ezt én is olvastam annó és én is féltem megakad, de nem akadt el... szóval bevallom nem tudom mit kéne tegyél... más irányba nem is mentél el? Vagy muszáj ott kezdened?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF