masinák

 

Fórumok
The Last Story
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 márc 13 k , 06:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mohikan írta ...

Amúgy tényleg nem értem - most tekintsünk el attól, hogy a Xenoblade a legjobb JRPG Wii-n és szerintem jelenleg az összes konzolon -, miért jó az, ha egy játékot marha gyorsan végig lehet tolni...

Ez kb. akkora "igénytelenség" (s most eltekintek a szexuális hasonlattól), mint amikor valaki a gyorskajáldás junkfoodra esküszik szemben egy jól elkészített bélszínnel.


Ezt én is osztanám.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 márc 18 v , 06:29

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Nos, belenéztem a Last Storyba... igaz, csak kb. fél-egy órát játszottam vele, de marhára nem vagyok elragadtatva. Adok neki még egy esélyt, de ha 2-3 óra alatt sem ragad magával, akkor ennyi volt

A tutorial gyenge, az irányítás kaotikus, véletlenszerű, hogy épp támad, vagy elbújik az irányított karakter. Kicsit olyan, mintha Diablozna az ember, csak pocsékabb irányítással. A checkpointos mentést pedig egyenesen rühellem.

De legalább szép a grafika.

[ Módosítva 2012 márc 18 v , 06:29 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 márc 18 v , 06:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát ez nem túl megnyerô.
Bíztam ebbe a game-ben,mert a Trailer-ek és egyéb Gameplay videókban nagyon jól nézett ki.
Nagyon csalódott vagyok.
Köszi az ismertetést.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 márc 18 v , 06:49

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Azért még ne temesd, ezek csak az első benyomások, ki tudja, hátha magával ragad pár óra után (?)...

Számomra mindenesetre nem nyerő ez a hack 'n' slash ebben a formában...

De ki tudja, hátha lesz valami meglepetés
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 márc 18 v , 06:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aham,értem.
Csak hát,ha téged,aki egy JRPG "fan" (ha lehet azt mondani),sem nyer meg nagyon,akkor nem sok mindenbe reménykedek már.
Várom a késôbbi tapasztalataidat.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 márc 18 v , 09:10

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Nos... egyik szemem sír, a másik meg üveg. Mondta volt Columbo hadnagy.

Szép a játék, az kétségtelen. Ez mondjuk sajnos erősen igénybe is veszi a jó öreg Wii-t, olykor bizony szaggat a játék, valamint rengeteg a töltés (Xenobladehez viszonyítva). Tetszik a megszokott JRPG-ktől eltérő, kissé nyugatias színhasználat.

Egyelőre ez az összes pozitívum amit el tudok mondani... egyszerűen katasztrofális a pontos irányítás, az interakciók sok esetben egyszerűen "elkaphatatlanok". Gondolok itt arra, amikor az utcán haladóval akarnál beszélni, de egyszerűen nem tudsz úgy forogni, hogy ne a boltossal beszélj.

Az "élő város" is csak kamunak tűnik egyelőre, aggasztóan kevés lakossal lehet dumálni - legalábbis még -, szemben a Xenobladdel, ahol mindegyik lakossal szóba tudtál elegyedni (max.semmire nem mentél vele, mert elnyögött egy sablonszöveget és csókolom, de akkor is élőbbnek tűnt ennél). Marha jó, vannak galambok, azt se tudom hova legyek. Ja meg macskák is, bár még csak beléjük rúgni sem lehet.

Továbbra is zavar, hogy nem ott mentek ahol akarok (a Xenoblade túlságosan is elkényeztetett e téren is).

Az biztos, hogy ha ezt kapom kezembe először, akkor nem fanyalgok ennyit, de a Xenoblade túlságosan magasra tette azt a bizonyos lécet.

Egyáltalán nem inspirál semmi sem arra, hogy folytassam a játékot, bármennyire is szép (valamint folyamatosan a Warcraft 3 ugrik be az átvezető videók láttán).

Momentán ennyi, nem tudom mikor fogom megint elővenni a játékot...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 márc 18 v , 11:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát nagyon szépen köszi a tapasztalat megosztást és ennek hatására arra jutottam kivárom a Pandora's Tower-t,mert az megint nagy durranásnak ígérkezik a jelek szerint.
Ha nem gond,számítok majd annál is a te véleményedre.
Hírek szerint nagyobb becsben tartják a Xenoblade-nél is.
Kíváncsi leszek rá.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 márc 24 szo , 03:34

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Próbálkozom, próbálkozom, de továbbra sem esek hasra. Olyan lineáris a játékmenet, mintha könyvet olvasnál/filmet néznél. Mondhatni ezidáig zéró beavatkozási lehetőségem volt a történtekbe... nem arra, nem oda megyek ahová akarok és totál mindegy, merre indultam el, ha a játék úgy gondolja, betesz egy videót és átpakol máshová... ok, csak pár méterrel, de akkor is.

A harcrendszere sem tetszik

Arról nem is beszélve, hogy kb. 2 óra játék után már az 5. fejezetnél tart a játék... kezd olyan érzésem lenni, mintha egy rendkívül látványos és hangulatos Dragon's Lair, vagy Space Ace játékkal játszanék (idősbeknek talán mondanak valamit ezek a címek ).
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 márc 24 szo , 05:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ezekszerint nem igazán tudja még mindig belopni a szívedbe magát ez a The Last Story.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 márc 24 szo , 07:36

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Norbi(HUN) írta ...

Ezekszerint nem igazán tudja még mindig belopni a szívedbe magát ez a The Last Story.


Hát nem... ettől a parasztvakítástól én személy szerint többet várok egy bármilyen RPG-től. Márpedig ez nem RPG, inkább amolyan japanese hack and slash. Méghozzá vasúti, mert a vágányon köll menni, ha akarsz ha nem.

Vérzik érte a szívem, mert amúgy szép a grafika. Bár az is igaz, hogy egy idő után (3 óra játékidő!!!) unalmasak a mindenhol szálldogáló pihék-levelek-akármik
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1917 másodperc, 0.0581 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,547kb