masinák

 

Fórumok
Driver: San Francisco
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 júl 21 sze , 06:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A korábbi ígéretekkel ellentétben karácsonykor már biztosan nem játszhatunk a Reflections nevével fémjelzett Driver nextgen újragondolásával. Az Ubisoft egyszerűen annyival indokolta a késedelmet, hogy a karácsonyi időszak nagyon zsúfolt, és nem kockáztatják a versenyképességüket. Éppen ezért 2011 első negyedévében számíthatunk a San Francisco utcáin zajló száguldozásra.A játék története: A játék főszereplője ismét John Tanner nyomozó lesz, aki ezúttal is mindent megtesz, hogy lekapcsolja a bűnözőket. Barátunk egy szörnyű baleset után viszont furcsa dolgot vesz észre magán, nevezetesen azt, hogy képes kiszállni saját testéből és átvándorolni egy másikba, vagyis "shiftelni"... Legalábbis ezt hiszi. A valóság az, hogy szegény Tanner nem igazán úszta meg a balesetet és kómában vegetál egy kórházban. További változás, hogy Tanner csak a testéből tud kiszállni, a kocsijából nem.A fejlesztők úgy gondolták, hogy elegen csinálnak ilyen GTA szerű sandbox csodákat, nekik elég a vezetés. A shift úgy működik, hogy ha eleget ügyeskedtünk, például driftelgettünk vagy forgalommal szemben száguldoztunk, akkor feltöltődik a képesség és egy nekünk tetsző időpontban ellőhetjük. Ha megtesszük, lelkünk elhagyja testünket és az autót, mi pedig felülnézetben lépkedhetünk a környezetünkben lévő járművek közt (kijelölve őket a játék kiírja a statjaikat). Választás után John megjelenik az új kocsiban a megszokott testében (nem vált a régi sofőr külsejére). Az egyszemélyes játékmódban a shift fejleszthető lesz, minél magasabb szintű, annál messzebbi autókba léphetünk át.Ez a "kis" trükk egyébként elég sok taktikai lehetőséget rejt magában. Ahhoz, hogy elkapjunk valakit, nem feltétlen kell, hogy utolérjük egy gyors kocsival, gyorsan átléphetünk a szembe sávban érkező iskolabuszba is... :d :-)A Driver: San Francisco figyelemreméltó gyűjtői változatot is kap (előrendeléssel szerezhető), a dobozba bekerül a játék sztárautójának replikája 18x9x9cm-es méretben, ez pedig nem más, mint egy 1970-es Dodge Challenger Hmi R/T Six Pack. Ezen kívül jár hozzá egy San Francisco térkép, megjelölve a játékból nevezetes helyszínekkel, valamint egy in-game kihívás, a "Mass Challenge". Ebben a játékmódban egy tévesen meggyanúsított vezetőt alakítunk, aki úgy dönt, hogy meglóg a város rendfenntartó erői elől.(Bár ez utóbbit nem mondom 100%-ra a Wii-s verziónál.)Ez megint csak egy várós darab lesz!!!
##SANITISED## width="640" height="385">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/SUeo-RwG_ug&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=hu_HU&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385">##SANITISED##>##SANITISED##>##SANITISED## classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" WIDTH=640 HEIGHT=391 id="videoPlayer">##SANITISED## id="mymovie" width="640" height="391" flashvars="bwr=0&playerMode=embedded&movieAspect=16.9&mapp=embedded_640&gen=1&viewMode=sd&autoPlay=false¶msXML=http://au.gamespot.com/pages/video_player/xml.php?id=6268875&mode=embedded&width=640&height=391&newplayer=1&skin=eidotheaEmbedded640_169.xml" wmode="opaque" allowscriptaccess="always" scale="noScale" salign="lt" allowFullScreen="true" quality="high" name="mymovie" style="" src="http://image.com.com/gamespot/images/cne_flash/production/eidothea/release/eidothea.swf" type="application/x-shockwave-flash"/>##SANITISED##>##SANITISED##>
Na nézd mááá ez meg a Vissza a Jövőből a DMC-12-es idő utazó autó.Vazzze!!!!

[ Módosítva 2010 júl 21 sze , 06:57 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 júl 21 sze , 07:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez a game ott volt az idei E3-on is,írtam is a topik-jában róla.
Vissza az elejére
Weboldal
synister
2011 aug 31 sze , 07:57

Regisztrált tag #1998
Regisztrált: 2010 ápr 03 szo , 08:21
Üzenetek: 8
Na a mai napon meg is jelent a game. Egy órás nyüstölés után az alábbiakat tudom mondani:

Jómagam a Driver őrületet valamikor 99-ben a PSX-es első résszel kezdtem, ami számomra azóta is klasszikus (és Wii-n PSX emulátorral szoktam is tolni, a licensz megszerzése a mai napig a legsúlyosabb rutin vizsgákat idézi ). Aztán jött a második rész. 2cd-s volt, szaggatott és még az se volt rossz. Aztán jöttek az újabb részek és a driver érzés elfogyott. Talán még a legnormálisabb próbálkozás a Driver 76 volt, de annak sem volt olyan hangulata. Nagyon vártam ezt a részt, mert a régi hangulatot vártam vissza.
Most már elmondhatom: a régi hangulat már nem jön vissza. Legalábbis ebben a játékban nem. Jól sikerült részről van szó, de valahogy nem.
A feladatok jók, ügyesen kell vezetni meg továbbra is Tanner bőrébe bújva lehet randalírozni SF utcáin. De ami nem tetszik: előre ugorva egy autós elméjét átvéve lehet utasítani, hogy hogyan hátráltassa üldözőinket. El tudom képzelni, hogy a Lurdy ház kifosztása után menekülök a Lágymányosin és az előttem a jobb sávban cammogó pótos ifa sofőrjének bőrébe bújva balra rántva keresztbe áll a héknek. Valahogy ez nem. A Driverben az volt a jó, hogy életszerű volt és új (mármint az első rész). Ez valahogy itt hiányzik. Az átvezető videók jók, a hangulat és a zene is megfelelő, de valami plusz még kéne. Ennek ellenére természetesen komolyan ajánlott game, csak én fanyalgok.

Pro: Driver, szépen kidolgozott környezet és autók, izgalmas feladatok,
Kontra: Más lelkébe való átbújás, zene, nem jött ki kézikonzolra.

Értékelés: 7/10

A játék a nagyobb "online kölcsönzőkben" már kölcsönözhető.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 aug 31 sze , 08:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet synister.
Fontosnak tartom egy az adott játék legelsôrésztôl ismert game-er értékelését.
Vissza az elejére
Weboldal
were
2011 szept 01 cs , 09:06

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Köszi synister, sikerült felkeltened az érdeklődésem... asszem utánna kell néznem ennek a játéknak.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 szept 07 sze , 01:46
Vendég

A második Driver volt a széria legjobbja, remélem ez is megközelíti azt a színvonalat és nem a Driv3r szintjét hozza...
Vissza az elejére
Brasco
2011 szept 07 sze , 02:26

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Az Xbox demot próbáltam. Számomra egy nagy sz@r. A wii verzio gameplay videóját tekingetve viszont a régi feeling tört rám. Nem tudom, hogy miben különbözik, de nekem ez jött le.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 szept 07 sze , 08:37
Vendég

A 3DS verzát egyenlőre nagyon lepontozták. Nálam a Wii verza esélyes a kipróbára és ha bejön, megszerzem PS3 -ra. 3DS -re pedig várok egypár átfogó véleményt róla.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 szept 08 cs , 04:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

A 3DS verzát egyenlőre nagyon lepontozták. Nálam a Wii verza esélyes a kipróbára és ha bejön, megszerzem PS3 -ra. 3DS -re pedig várok egypár átfogó véleményt róla.


Megértelek.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1780 másodperc, 0.0662 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 67. Memória használat: 1,494kb