masinák

 

Fórumok
WiiHungary Bajnokságok szervezése
Wii Hungary!  Fórumok  WiiHungary Bajnokságok  Általánosságban a WiiHungary Bajnokságokról
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 25 p , 01:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Zozo elöbb a ránk esô része legyen meg 100%-osra,aztán jöhet a játékosok toborzása,ha pedig megvan az összes játékos,akkor jöhet az idôpont beharangozása.Szerintem így kellene elindulni.


Az ünnepek elött és alatt nálam kilôve,mert vannak közben más dolgaim is és akkor én sem tudok huzamosabb idôn keresztül a Wii U elött ülni.

Szerintem lehetne úgy ha már hosszan tartó bajnokságról beszélünk,hogy 3x12 fôs csapatot elindítunk(értelemszerûen tizenkettesével),addig amíg el nem jut a rangadó az elsô három játékos bentmaradásáig,de itt nem egy menetes gyôzelemre gondolok,hanem amíg le nem megy az alap 4 futam,majd a 3 gyôztest kivenni,a maradék 9 játékost pedig megint útnak indítanánk,ami közül a gyôztest a korábbi 3 nyertessel együtt tovább engednénk(ez lenne ugye a selejtezôs része).Ezután a következô 12 fôs csapatot is ugyan így levezetni,amíg ott is el nem jutunk a 3 gyôztes +1 selejtezôs gyôztesig.Ezután az utolsó 12 fôs mókát is ugyan így lezavarnánk majd a 3x4 gyôztest összeraknánk ugyan ilyen módszerrel és az ottani gyôztes lenne a WiiHungary-s bajnok.

Ezeket a futamokat egy olyan táblázatos módszerrel csinálnánk mint egy foci bajnokságnál,szóval ha meglesz a 32 game-er,akkor rendesen eltarthat a bajnokság.

Bandita írta ...

Norbi: Félreértettél, nem azt írtam, hogy zavarjuk le egy óra alatt, hanem akkor inkább így fogalmazok, hogy ne vegyük el a lehetőséget azoktól sem, akik nem tudnak egy fél napot tv előtt ülni, tehát legyen a bajnokság hosszan tartó, olyan mint egy foci, kosár vagy mit tudom én micsoda.


Igazából nem is kell neki félnapot a tv elött ülni,mivel 3 + 1 mindent eldöntô turnusba gondolkodok.
Jah és a teamspeak is kelleni fog,mert jobb ha a játékosokkal tudunk beszélni mint irogatni,fôleg hogy lesznek többségben olyanok akik nem WiiHungary-s tagok.


hunMyrte írta ...

Én sem tudok fél napot a tv előtt ülni, főleg most az ünnepek alatt, mert vidékre utazunk.


És ezt a visszanézhetôs,plusz élô sorsolásos dolgot amúgy megtudnád oldani?Nem most adj uram,de rögtön kellene.



De srácok ne csak az én verzióm legyen itt,hanem ti is írjátok már meg,hogy Ti hogyan szeretnétek,hogy legyen.Jó én az oldal népszerûsítése miatt gondoltam,hogy idegeneket is beszervezzek ebbe a WiiHungary bajnokságba,de ha ragaszkodtok hozzá,hogy csak WiiHungary-s tagok legyenek,azt is megértem és semmi gond.
Mondjuk úgy sokkal kevesebben lennénk és nem nagyon lehetne huzamosabb ideig elhúzni.
Írjátok meg ti is a saját elképzeléseiteket.


[ Módosítva 2016 márc 25 p , 01:32 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2016 márc 29 k , 04:10

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Norbi én már megadtam, viszont a 4 futam alapján eldönteni nem gazságos, mert mindenkinek megvan a pályája amelyik jobban fekszik és van amelyik nem, de ha csak 1x4 futam van, akkor az úgy elég gáz. így én maradnék az én verziómnál, már a csoportos selejtezőt tekintve is. Először is kellene egy próbát tennünk, csak wii hungary tagokkal, vagy kibővítve úgy, hogy a létszám stimmeljen, nehogy valami félre csússzon és akkor csak lebőgés van.
Vissza az elejére
KikiGames
2016 márc 30 sze , 02:49

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Én nem tom, ha Smash Bros. bajnokságot is szerveztek, akkor én megveszem és jövök!
Vissza az elejére
Zozo0525
2016 márc 30 sze , 02:49

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
mi van akkor ha nem egyszerre, egy napon lenne, legyen 1 napon a csoportmérkőzések, majd a következő este a másik csoport... és így folytatjuk,. jönnek a középdöntő... igazából azt kellene tudni melyik játékból lesz és hányan lennénk ha ezt tudjuk akkor indulhat a verseny. Kiki te is gondolkodsz a smash bros. wii u játékon?
Vissza az elejére
KikiGames
2016 márc 31 cs , 12:02

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Persze! Imádom a Smash Bros. játékokat, talán több időm van bennük mint a TF2-ben.
Ha abból lenne bajnokság megvenném a játékot. Amúgy is meg akartam, de előbb 3DS-re, amint lehet kapni Magyarországon.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 márc 31 cs , 01:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bandita ment a privát.

Zozo jó az ötlet,viszont nálam melóhelyen gondok akadtak így sajna több napos bajnokságot nem merek beválalni,mert a melóhelyen akkora a káosz,hogy azt sem tudják mikor hogyan menjen az ember.(Ki van a fa**om már velük.)

[ Módosítva 2016 márc 31 cs , 01:48 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2016 ápr 04 h , 04:17

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Kiki lehet már super smash bros. is.(már megvan) :-)
Hogy áll a szervezés? elkezdődött már?
Vissza az elejére
Bandita
2016 ápr 07 cs , 12:33

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Bocsánat, most sok volt a melóm és a ház körül is van mit csinálni. Reményeim szerint jövő héten újra itt tudok lenni fejben és elkészítem a 90%-ban végleges Kart Bajnokság tervét és benyújtom a nagytanácsnak jóváhagyásra.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 07 cs , 02:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szabad kezet kapsz Bandita,te vagy a rendezés mestere.
Csapassátok ezerrel!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2012 másodperc, 0.0924 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 67. Memória használat: 1,512kb