masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 okt 29 cs , 02:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Magyar kicsomagolós videó a The VR-tól...
Vélemények jöhetnek a Series X-ről.Kinek miért tetszik vagy miért nem.

Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2020 okt 30 p , 09:29

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Én egy ilyet kérek


Hivatalos youtube csatornán jelenleg ez a videó van a főoldalon.

Valami értelme is legyen a házzá szólásnak itt az unboxing videó a kis testvérről is.



Tetszik, hogy a lehető legegyszerűbben oldották meg a tárhely bővítést.

[ Módosítva 2020 okt 30 p , 09:45 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 30 p , 10:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Közben néztem már én is az S-t.Mondjuk ár érték arányban tényleg kelendőbb lehet majd mint az X.Főleg ha csak a Game Pass miatt veszik meg... mondjuk azért meg felesleges,mert azt egy mobilon,tableten vagy bármi lehet csapatni.
Amúgy vártam már hogy valaki végre hozzászóljon a témához.Mindenre gondoltam csak arra nem hogy pont te fogsz az Xbox-os témához szólni...

Van ám PS-es is...
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 nov 01 v , 09:13


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Series X elő van rendelve, jön majd a futár
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 02 h , 12:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Csinálj már nekünk akkor egy videót vagy képet vagy valamit róla majd.Esetleg egy beüzemelős videónak meg egy menü bemutatónak tudnák örülni.
Súlya lesz a kicsikének, úgy hogy vigyázz meg ne emeld majd magadat.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 05 cs , 09:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
VR-os teszt,hogy jobban menjen a döntés melyik legyen a neked való konzol...



[ Módosítva 2020 nov 05 cs , 09:35 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2020 nov 06 p , 03:41

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Fhu de rühellem ezt a 2 faszit.
Amúgy nem tudom anno a 360 megfogott de azóta valahogy nem igazán érzem, hogy kellene nekem Xbox megint.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 nov 07 szo , 10:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én sem vagyok értük annyira, viszont a tesztjeik nem rosszak és mellesleg nem is hülyék.
Amúgy én is így vagyok vele mint te csak én a One-tól számítva.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 10 k , 08:24

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Igen, a srácok sajna sokat változtak és sajnos rossz irányba. Még talán Jani az, aki ha soloban nyomja végignézem, mert régebben is inkább őt kedveltem. A legnagyobb probléma, hogy már úgy gondolják, nem a nézőkből élnek, pedig nagyon is belőlük. Néha gusztustalan, tiszteletlen dumákat nyomnak le 1-1 nézőnek, pedig, ha ezek a bizonyos nézők nem lennének, ők sem tartanának ott ahol.

Ami a Boxot illeti én tök haragos vagyok... A One szerintem egy óriási parasztvakítás volt. A PS4 is, csak ott voltak komoly exkluzív játékok, amik azért hoztak egy szintet.
360-at váltottam le S-re és 1-2 játék után már láttam, hogy egy ráncfelvarrott 360-at vettem. A Division 1-en és Diablo III-on kívül nem sok mindennel játszottam, mert csúnyák voltak a játékok. Érdekelt a Gears 5, SW Battlerfront 2 és még 1-2 cím, de ezeket már csak az X-en pörgetni. Amiről ugyebár néhány hónapja kiderült, hogy le fogja váltani a Series X, ami egy újabb okot adott arra, hogy kiszeressek, úgy összességében a konzolokból.
Kezdem unni, hogy nem tudok úgy vásárolni egy konzolt, hogy utána ne érezzem azt, hogy rossz döntést hoztam. Persze most úgy néz ki, hogy a konzolgyártók belátták, hogy inkább már az elején érdemes kihozni egy gyengébb és egy erősebb konzolt, hogy végre eldönthessük mit szeretnénk venni, de kérdés, hogy nem jön fél év múlva egy Pro változat mindkét gyártótól, mondván, hogy "ez fogja igazán támogatni a 4K meg 120FPS meg blablabla"...
1 évig biztosan nem fogok venni új konzolt, mert nem akarok ismét pénzt pazarolni. Az, hogy milyen gyorsan tölt be a játék nem érdekel, mert miközben tölt a játék, addig szoktam borozgatni, úgyhogy ennél több kell ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődésemet. Illetve X-en mutlizom, no meg Switchen is hamarosan Splatoon és Mario Kart. Ezek bízom benne, hogy 1 évig kitartanak.

[ Módosítva 2020 nov 10 k , 08:30 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2020 nov 10 k , 09:17


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Megjött a Series X. Cuki, kicsi, a microAtx házamba szerintem 3x beleférne. Egyáltalán nem nagy, elegáns. Extrém halk, az előző széria is az volt, de ez meg főleg az. A játékok olyan gyorsan töltenek, amire az áprilisban vett pcm se képes. Például witcherben a travel 2 mp. Kiválasztod az uticélt és már ott is vagy. A RTC számomra nem volt újdonság (a videókártyám képes rá), de a játékok olyan szépen futnak, hogy az ASUS GeForce RTX 2060 6GB ROG STRIX OC kártyámat lekörözi, pedig annyiba került mint a konzol (a borzalmas forint romlást leszámítva). Eddig elégedettek vagyunk.

Reagálva resolve3-ra:
Ahogy látod azért érdemes mindig a jelen generációt venni, mert arra jelennek meg az új játékok. Szóval ha valaki esetleg az olcsóbb ár miatt a One X vagy a Series S-en gondolkodik, annak a Series S-t érdemes megvásárolnia.
De még ne temesd a One X-edet. A covid miatt csúsznak a játékok, meg most arra koncentrálnak, hogy az upgrade csomagok kijöjjenek ps5-re, series x-re. -> 0.5-1 év múlva fog kijönni értelmes új játék. Már nincs igazi generáció váltás, azért veszed meg az újabb ketyerét, hogy jobban fussanak a játékok (pc upgrade szaga van), annyit tudsz tenni, hogy a legerősebbet választod, hogy minnél tovább bírja. Az X így sem szűkölködik játékokban, csak vedd elő az xbox360as red dead redemptiont és jön a woah, hogy ez egy 10 éves játék, eszméletlen ahogy kinéz.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.3242 másodperc, 0.1245 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,679kb